.
. відкриті джерела

В Україні планують збільшити вартість пологів у 2021 році – у МОЗ назвали суму

  Читайте по-русски
  Одним із пріоритетів держави є надання повноцінної медичної допомоги при пологах 100 відсоткам громадян, зазначив Степанов

  З початку 2021 року Міністерство охорони здоров'я планує збільшити тариф на надання медичної допомоги при пологах. Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов, передає "24 канал".

  З початку наступного року МОЗ планує встановити вартість пологів від 35 972 до 194 489 грн. Зазначається, що точна сума залежатиме від складності випадку.

  "В нас одним з пріоритетів є надання медичної допомоги в повному обсязі при пологах 100 відсоткам наших громадян, які народжують. По-перше, ми збільшуємо саму ставку фінансування при пологах. По-друге, з наступного року в нас будуть введені додаткові коефіцієнти: в нас є звичайні пологи, а є пологи з ускладненнями", – зазначив міністр.

  Крім того, сказав Степанов, важливо також надавати необхідну допомогу новонародженим у складних неонатальних випадках.

  "Коли дитинка народжується з малою вагою і потрібно її рятувати, необхідно в повному обсязі надати їй цю медичну допомогу. Ба більше, там досить дороговартісні ліки, яких потребує ця дитина. І ми це теж прорахували", – сказав Степанов.

  Нагадаємо, в Україні з 1 квітня 2020 року почала діяти Програма медичних гарантій. Вона передбачала виділення державою 8,5 тисяч на кожні пологи. Також цією програмою передбачені кошти на оплату складних неонатальних випадків.

  Попередній матеріал
  Катастрофа АН-26: свідчення курсанта, який вижив, допомогли встановити події перед трагедією – ДБР
  Наступний матеріал
  Президент Азербайджану розповів, за яких умов готовий припинити бойові дії
  Loading...