діти
діти 5 канал

Диво на Маланку: у пологовому будинку Дніпра в один день народилося одинадцять хлопчиків

Читайте по-русски
Появу на світ одинадцятьох хлопців у пологовому назвали святковим дивом, а жарт про футбольну команду серед персоналу розлетівся миттєво

"Футбольна команда" з'явилася на світ в одному з пологових будинків у Дніпрі на Маланку. Саме так про немовлят жартують медики. Впродовж доби акушери прийняли пологи в одинадцяти породілль. І в усіх народилися хлопчики, більшість із них із вагою близько 4 кілограмів. Такого збігу в пологовому не пам'ятають навіть ті, хто працює у відділенні не один десяток років. Як почуваються матусі та їхні сини, дізнавалася журналіст "5 каналу" Наталя Світлова.

Мрія подружжя Лєманів стати батьками хлопчика здійснилася ранком 14 січня. У подружжя народився син. Вага немовляти – близько чотирьох кілограмів. Хлопчика назвали Ярославом.

"Ми плануємо, що футболіст буде в нас. Ми навіть знаємо, куди піде на футбол. У нас дядько тренер з футболу, тому це неминуче", – кажуть батьки новонародженого Олена і Костянтин.

Поки батьки мріють про майбутнє сина, медики вже включили Ярослава до умовної футбольної команди. Адже новонароджений став одинадцятим немовлям, який народився у міському пологовому Дніпра на Маланку. За добу у відділенні народилися лише хлопчики.

"Щоб не казали, що дівчат більше", – жартома каже мати немовля Давида. 

діти
діти5 канал


Появу на світ одинадцятьох хлопців на Маланку в пологовому назвали святковим дивом, а жарт про футбольну команду серед персоналу розлетівся миттєво.

"Коди ми ближче до ранку перерахували і побачили, що в нас 11 пацанів, нас просто гордість переповнювала", – згадує медичний директор з акушерсько-гінекологічної допомоги Дніпровської міської клінічної лікарні Ольга Колобова. 

діти
діти5 канал

Такого бебі-буму у відділенні не пам'ятають давно. Зазвичай впродовж доби бригади акушерів приймають до семи пологів.

"У нас хлопчики, хлопчики, хлопчики – це було настільки дивовижно, що це запам'яталося. Ось в моїй практиці – я тут 25 років працюю – було таке, що багато пологів, але якось чергувалися – хлопчик, дівчинка. Іноді буває двійня. А так, щоб весь час підряд – це звичайно, перший раз", – здивована педіатр лікарні Лариса Дубовик. 

Нині породіллі і новонароджені хлоп'ята почуваються добре, кажуть медики. Пологи в усіх пройшли без ускладнень. Тож невдовзі всі немовлята разом із матусями вирушать додому.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

Попередній матеріал
Медикам ЗСУ заборонили співпрацювати з волонтерами – Воронкова
Наступний матеріал
Експерти компанії МАУ, які працювали на місці катастрофи в Ірані, повернулися в Україну – Дихне
Loading...

"Українська – це дуже круто!": у Львові школярі отримують круасан за гарну оцінку з мови

На Київщині двоє дітей та їхній батько загинули під час пожежі

"Щоб вони були повноправними членами суспільства": сонячна кав'ярня запрацювала у Луцьку

У Львові в ДТП загинула трирічна дівчинка – дитина не була пристебнута

Мати відмовилася одразу після пологів: у Дніпрі збирають гроші для маленької Вероніки – сюжет

Трагедія під Тегераном: серед жертв щонайменше 25 дітей та неповнолітніх