Пологовий, ілюстративне фото
Пологовий, ілюстративне фото Mama.ua

В Україні лікарі штучно стимулюють пологи, щоб діти не народжувалися у вихідні – Дубілет

  Читайте по-русски
  Після 1990 року ймовірність народитися у вівторок на 50% вища, вказує міністр

  У незалежній Україні в певний момент відсоток народжуваності у вихідні різко скоротився. На це вказав міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

  З його слів, вивчаючи дані щодо народжуваності в Україні, він з'ясував, що в останні роки діти систематично народжуються значно частіше в будні дні.

  "Якщо в радянські часи шанси народитися в будь-який день тижня були приблизно однаковими, то зараз відсоток у вихідні різко скоротився. Наприклад, якщо ви народилися після 1990 року, ймовірність народитися у вівторок на 50% вища, ніж у неділю!" – зауважив Дубілет.

  Він вказує, що за словами експертів і молодих батьків, лікарі часто штучно стимулюють пологи так, щоб дитина з'явилася на світ ще до вихідних. А пікові значення у вівторок пояснюються тим, що "на цей день частіше призначають кесарів розтин".

  "Чому ця статистика лякає? Як мені пояснили фахівці, будь-яке штучне стимулювання більш ранніх пологів – це не дуже добре для здоров'я. Найімовірніше, медичні рішення в наших пологових будинках ухвалюють не завжди в кращих інтересах дитини, а з якихось інших міркувань" , – резюмував міністр.

  Як повідомляв 5.UA, Дубілет хоче об'єднати всі урядові call-центри в один.

  Попередній матеріал
  Моторошна ДТП на Чернігівщині: три особи загинуло
  Наступний матеріал
  "Українці своїх не кидають": гурт Ot Vinta! проведе благодійний концерт на підтримку генерала Марченка
  Loading...