Пологи
Пологи http://www.unadonna.it

США мають намір посилити правила видачі віз для тих, хто планує народжувати в Америці

  Читайте по-русски
  За оцінками близького до апарату Трампа Центру дослідження імміграції, щорічно на території США народжується приблизно 33 тисячі дітей іноземців

  Сполучені Штати збираються посилити правила видачі туристичних віз для іноземок, які приїжджають у США народжувати дітей. За даними джерел видання Axios із-поміж представників президентської адміністрації, їх можуть оголосити вже цього тижня, передає LB.ua.

  З 1868 року в США чинна 14 поправка до Конституції. Вона була введена після Громадянської війни і закріпила надання громадянства будь-якій особі, яка народилася на території Штатів. Президент США Дональд Трамп неодноразово критикував це положення, називаючи його магнітом для нелегальної міграції.

  Видання зазначає, що адміністрація Трампа має намір ускладнити пологовий туризм. Передбачається, що співробітники Державного департаменту зможуть відмовляти у видачі документа, якщо вважатимуть, що заявник планує в'їхати в країну, щоб домогтися громадянства для дитини. В адміністрації Трампа вважають, що фахівці з видачі віз володіють достатньою кваліфікацією, щоб розпізнати такі наміри.

  "Ці зміни спрямовано на усунення ризиків національній безпеці і правозастосування, пов'язаних із "пологовим туризмом", включаючи кримінальну діяльність у цій індустрії", – сказало одне із джерел.

  За оцінками близького до апарату Трампа Центру дослідження імміграції, щорічно на території США народжується приблизно 33 тисячі дітей іноземців.

  Як повідомляв 5.UA, у незалежній Україні в певний момент відсоток народжуваності у вихідні різко скоротився.

   

  Попередній матеріал
  Справа Гандзюк: у Херсоні та області проводять спецоперацію та обшуки – що відомо
  Наступний матеріал
  У Китаї третя людина померла від нового виду пневмонії, загалом інфікованих близько 200 – подробиці
  Loading...
  В Україні з'явився банк грудного молока

  В Україні з'явився банк грудного молока

  Таємні пологи Меган Маркл: з'явилися перші подробиці

  Таємні пологи Меган Маркл: з'явилися перші подробиці

  Подарунок жінкам і дітям: пологовому будинку Краматорська передали гуманітарну допомогу з Франції

  Подарунок жінкам і дітям: пологовому будинку Краматорська передали гуманітарну допомогу з Франції