Скрутка пробігу
Скрутка пробігу avtosreda.ru

В МВС ініціюють покарання за "скрутку" пробігу авто

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA, керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій розпровів про ініціативу покарання щодо маніпуляцій з авто, які шкодять покупцям

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA, керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій розповів про амбітні плани та нововведення у послугах сервіцентрів.

"Дуже амбітні плани. Скажу чесно, що коли готували, то сказали, що не можна розповідати про це все, тому що ми все це тримаємо в секреті. Єдине, що скажу, так завуальовано повторюсь, що всі базові послуги, а це реєстрація і водійські посвідчення, я хочу щоб максимально допустимо, максимально адекватно могли переводити теж в онлайн", – зазначив Владислав Криклій та додав, що виступив із пропозицією до групи депутатів стосовно розгляду введення адміністративної відповідальності за "скрутку" пробігу авто.

"Історія автомобіля – це послуга, до якої ми теж готувалися, технологічно вона у нас вже на фінальному етапі, допрацьовуємо певні інтерфейси, знову ж таки це зручний інструмент, задля того, коли ти хочеш придбати авто, тобі немає потреби витрачати час та їхати на станцію діагностики, або фізично приїжджати до центру, можна отримати первинну інформацію, зрозуміти, що, наприклад, продавець тебе обманює, сказав, що він єдиний власник був, а це вже 5 разів перепродавалося. Більше того, ми зараз почали збирати обов'язкову інформацію стосовно пробігу авто. Я також виступив із пропозицією до групи депутатів стосовно того, щоб вони розглянули можливість у кодексі про адміністративні правопорушення і теж додали норму щодо відповідальності, адміністративної принаймні, за "скрутку" пробігу. Тому що фактично це маніпуляції з авто, які шкодять покупцеві. Тому що ми чудово розуміємо, що найдешевше або доступне авто економ-класу і коли в нього пробіг 100 тисяч або 300 тисяч, це фактично може бути дві різні ціни. І це просто аферизм, який може дати збитку кілька тисяч доларів", – додав Владислав Криклій.

Як повідомляв 5.UA, в ефірі програми "Час. Online " на сайті 5.UA начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій поділився своїм баченням вирішення проблеми з авто на єврономерах

Попередній матеріал
Штаб АТО: Минулої доби поранено двох українських військових
Наступний матеріал
Реабілітація хворих дітей: Як медики з Італії діляться досвідом з українцями
Loading...

У Чернівцях відкрився сервісний центр МВС нового зразка

Реєстрація зброї, сільгосптехніки та авто: у МВС розповіли про майбутні нововведення

Який результат впровадження нових тестів ПДР та чого чекати в онлайн-послугах сервісних центрів МВС – "Час. Online"

Довідка про несудимість онлайн: покрокова інструкція від керівника Головного сервісцентру МВС

На Сумщині відкрили одразу два оновлених сервісних центри МВС

"Я бачу єдиний вихід": керівник Головного сервісного центру МВС про проблему з авто на єврономерах