Сервісний центр МВС
Сервісний центр МВС kyivobl.hsc.gov.ua

Реєстрація авто: покроковий відеоурок від кервіника Головного сервісцентру МВС

Владислав Криклій в ефірі програми "Час. Online", на сайті 5.UA, дав покрокову інструкцію, а також розповів про сервіси, які спрощують процедуру оформлення авто

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій показав, як за допомогою онлайн-послуг на сайті сервісних центрів спростити процедуру реєстрації авто. А також проанонсував можливі нововведення, які в майбутньому ще більше спростять процедуру реєстрації та перереєстрації авто.

"Фактично тут у нас ще повноцінна онлайн-послуга не надається, бо ми говоримо про те, що хочемо її запустити. Але тут у нас є повний перелік інформації, необхідної при отриманні авто.

Крім того, на сайті можна побачити онлайн-інформацію через веб-камеру, аби спланувати свій візит, побачивши, чи є навантаження у центрі", – наголосив Владислав Криклій та додав, що сервісні центри МВС працюють без обідньої перерви, що створює зручність для громадян в отриманні необхідних послуг.

Як повідомляв 5. UA, в середу, 4 жовтня, в ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій прокоментував ситуацію з автомобілями на єврономерах, яка склалася в Україні. 

"Я бачу тільки єдиний вихід - уніфікувати та зменшити навантаження і це, навпаки, дасть більше надходжень до держбюджету, якщо всі ці авто зможуть в легальний спосіб зареєструвати, сплатити мито, сплатити податок на додану вартість, зареєструвати, реєстраційні збори сплатити - держава від цього виграє і буде нормальний облік авто", - зазначив Криклій.

Попередній матеріал
У засіданні ВР оголошено перерву: Савченко вирвала у Турчинова мікрофон – відео
Наступний матеріал
На межі урагану: що розповів оперативний штаб про наближення стихійного явища
Loading...

На Сумщині відкрили одразу два оновлених сервісних центри МВС

Онлайн-тестування з ПДР: "іспит" склали вже понад 10 тисяч раз

Теоретичні іспити на отримання водійських посвідчень будуть складатися тільки державною мовою