Авто з іноземною реєстрацією
Авто з іноземною реєстрацією mukachevo.net

"Я бачу єдиний вихід": керівник Головного сервісного центру МВС про проблему з авто на єврономерах

В ефірі програми "Час. Online " на сайті 5.UA начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій поділився своїм баченням вирішення проблеми з авто на єврономерах

У середу, 4 жовтня, в ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій прокоментував ситуацію з автомобілями на єврономерах, яка склалася в Україні. 

Я бачу тільки єдиний вихід - уніфікувати та зменшити навантаження і це, навпаки, дасть більше надходжень до держбюджету, якщо всі ці авто зможуть в легальний спосіб зареєструвати, сплатити мито, сплатити податок на додану вартість, зареєструвати, реєстраційні збори сплатити - держава від цього виграє і буде нормальний облік авто.

"Проблема гостра, консенсусу не досягнуто, я не буду говорити про "страусину політику" в певному сенсі з боку деяких діячів. Але зрозуміло, що проблема сама по собі не вирішиться, вона буде тільки зростати та загострюватися. Чимала кількість людей з автівками на єврономерах готові ці авто реєструвати, якщо їм запропонують офіційний порядок. На сьогодні ж його немає. Законодавчо є обмеження, що тільки авто з нормою Євро-5, а це фактично авто починаючи з 2011, 2012 року, мінімально 2010 року, якщо це німецькі автовиробники. По-друге, акцизи мита в нас теж доволі незрозумілі і тому таке авто може вийти занадто дорогим. Я бачу тільки єдиний вихід - уніфікувати та зменшити навантаження і це, навпаки, дасть більше надходжень до держбюджету, якщо всі ці авто зможуть в легальний спосіб зареєструвати, сплатити мито, сплатити податок на додану вартість, зареєструвати, реєстраційні збори сплатити - держава від цього виграє і буде нормальний облік авто", - розповів Владислав Криклій. 

Як повідомляв 5.UA, за даними прес-служби Державної фіскальної служби, понад 63,9 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацію знаходяться на території України.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент ініціює створення законопроекту щодо Антикорупційного суду
Наступний матеріал
Президент відвідав Чернігівщину: нові квартири бійцям, історична назва і реформи
Loading...

На Сумщині відкрили одразу два оновлених сервісних центри МВС

Експерт назвали, скільки в Україні автівок з іноземною реєстрацією

"Схема на межі фолу": які проблеми автівок на іноземній реєстрації в Україні