5.ua

Теоретичні іспити на отримання водійських посвідчень будуть складатися тільки державною мовою

  Після оновлення тестів на знання правил дорожнього руху вибору у мові складання вже немає

  Теоретичні іспити на отримання водійських посвідчень будуть складатися лише державною мовою, і інших змін наразі не планується. Про це повідомляє "Радіо. Свобода" з посиланням на першого заступника начальника Головного сервісного центру МВС Сергія Гончарова.

  Так у виданні зазначають, що до 1 липня складати теоретичні іспити можна було на вибір українською чи російською мовою. Після оновлення тестів на знання правил дорожнього руху такого вибору більше не існує.

  "Правила дорожнього руху, які затверджені Кабінетом міністрів, також зроблені українською мовою. Тому не розумію, чому наявність виключно української мови може бути якоюсь перепоною для громадян України у складанні іспиту. Вона зрозуміла для всіх громадян України. І навіть для іноземців, які користуються російською і хочуть отримати посвідчення водія українського зразка, не є це проблематичним, бо немає такої технічної термінології, яка б була незрозумілою: "поворот ліворуч, праворуч" будь-хто навіть із базовим рівнем зрозуміє", – сказав заступник начальника Головного сервісного центру МВС та додав, що, можливо, в подальшому тести будуть перекладені англійською.

  Як повідомляв 5.UА, 1 липня складання теоретичних іспитів для отримання водійських прав змінилося. Відтепер не існує білетів, а питання обирає комп’ютерна програма в довільному порядку. До того ж змінились і самі питання.

  Дивіться також: Як отримати міжнародні водійські права: у МВС розповіли про процедуру оформлення

  Попередній матеріал
  Одна з українських авіакомпаній може втратити право на польоти
  Наступний матеріал
  "Світить" довічне ув’язнення: На Донеччині поліція затримала винуватця подвійного вбивства з підпалом
  Loading...

  Чим "порадують" водіїв нові тести з ПДР – сюжет

  МВС вводить нові екзаменаційні білети з ПДР

  Водійське посвідчення: До кінця року запровадять фото- і відеофіксацію на іспитах