Сервісний центр МВС
Сервісний центр МВС 5.ua

"Прозорий офіс": У Києві відкрили сучасний сервісний центр МВС

У центрі можна замінити й отримати водійське посвідчення, зареєструвати або переєреструвати авто, отримати довідки про несудимість

В одному з торговельних центрів столиці відкрили сучасний сервісний центр МВС. У ньому всі охочі українці, незалежно від місця реєстрації, можуть отримати низку послуг, які раніше надавав МРЕВ. Зокрема, замінити й отримати водійське посвідчення, зареєструвати або переєреструвати авто, отримати довідки про несудимість, нагадує "5 канал".

Як відомо, це вже третій сервісний центр у Києві та двадцятий за ліком в Україні.

Передбачається, що клієнтам надходитиме смс-повідомлення, в якому їх інформуватимуть про готовність документів. Крім того, у сервісному центрі для зручності облаштували дитячу зону, буккросинг, а сам офіс - прозорий, у ньому встановили веб-камеру. Через неї онлайн можна подивитися, наскільки завантажений офіс.

Обслуговуватимуть відвідувачів 13 працівників. За прогнозами, упродовж дня у закладі зможуть надати до 200 різноманітних послуг.

"Центр матиме можливість обслуговувати і приймати громадян за принципом екстериторіальності з будь якого куточку України. Громадян обслуговуватимуть щодня 13 адміністраторів, які приймають документи і займаються реєстрацією, переєстрацією і видачею довідок про судимість та ще два спеціалісти, які займаються замінами водійських посвідчень", - зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Попередній матеріал
Ціна на електроенергію для промислових виробників в Україні є вищою, ніж в сусідніх країнах – експерт
Наступний матеріал
Розстріли на Майдані: суд дослідив відео, яке знімав поранений біля Жовтневого
Loading...

12 корисних сервісів: у Києві представили ІТ-проекти, що полегшать ваше життя

В Україні запустили сервіс онлайн-перевірки за базами недійсних паспортів

В Україні на сайті МВС запрацював сервіс пошуку втрачених паспортів