5 канал

МВС запускає програму мобільних сервіс-центрів: що необхідно знати водіям

У сервісних центрах надаватимуть низку послуг – реєстрацію та перереєстрацію автомобілів, заміну посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення тощо

Усе для комфорту. В Україні запрацюють пересувні сервісні центри МВС, які виїжджатимуть у віддалені населені пункти. Які послуги можуть отримати українці у цих центрах і чи у всіх регіонах вони запрацюють – розповіла кореспондент "5 каналу" Ксенія Дворнікова.

Вже з середи, 22 березня, у різних куточках України запрацюють 20 пересувних сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ. Оскільки автомобілів менше, ніж областей, то у МВС планують згодом ще докупити автівки, яких не вистачає.

У цих сервіс-центрах надаватимуть низку послуг, зокрема йдеться про реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення. Також здійснюватимуть прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. Ці послуги коштуватимуть так само, як і у звичайних стаціонарних сервіс-центрах МВС.

У відомстві зазначили, що проект реалізований, аби українські громадяни мали однаковий доступ до послуг, однакові умови. Ці мобільні центри виїжджатимуть навіть у найвіддаленіші куточки країни – до сіл у горах, віддалених військових частин тощо.

Працюватимуть в авто троє людей – два адміністратори та один експерт. Мобільні сервісні центри, як запевнили у МВС, обладнані усім необхідним – принтери, комп'ютери, спецобладнання для здійснення різних тестувань. Працюватимуть із середи до п'ятниці.

Одне таке авто коштує близько 1 млн грн. Фінансування проекту здійснювалось з держбюджету, але частина коштів була отримана з різноманітних грантів. Працюватимуть мобільні сервіс-центри на запит від місцевих органів виконавчої влади. Заявку на приїзд необхідно подавати до регіонального сервісного центру МВС.

Графік курсування та час прийому необхідно дивитися на офіційному сайті МВС.

Нагадаємо, у Головному сервіс-центрі МВС розповіли, що далі буде з новими тестами для водіїв.

Попередній матеріал
Гройсман: окупант не зможе торгувати вкраденим із Донбасу
Наступний матеріал
Як запахи впливають на сни та чи можна виспатись за чотири години: ТОП-10 неочікуваних фактів
Loading...
Відновлення "мусорської системи" чи ігнорування командирів: суд у справі звільненого військового перенесли

Відновлення "мусорської системи" чи ігнорування командирів: суд у справі звільненого військового перенесли

Безстрокова акція під Верховною Радою: чого вимагають автомобілісти

Безстрокова акція під Верховною Радою: чого вимагають автомобілісти

Уряд вніс зміни у процедуру техогляду автомобілів

Уряд вніс зміни у процедуру техогляду автомобілів