Водійське посвідчення
Водійське посвідчення sai.gov.ua

Водійське посвідчення: До кінця року запровадять фото- і відеофіксацію на іспитах

Потенційний водій отримає можливість оскаржити результати іспитів

До кінця року складання теоретичного і практичного іспиту фіксуватиметься на фото і відео. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявив директор Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

"До кінця року хочемо запровадити систему фіксації: це буде фотофіксація під час складання теоретичних іспитів, і відеофіксація - це будуть встановлені спеціальні відеореєстратори в автівках під час складання практичних іспитів", - сказав він.

Експерт додав: "Таким чином з одного боку ми зможемо контролювати процес складання іспитів і, дійсно, наскільки він прозоро проходить, з іншого боку – громадянин, потенційний водій отримає можливість оскаржити, тому що, за нашою інформацією, з того, що ми аналізували, людина, яка могла самостійно скласти теоретичний іспит, їй створювали штучні перепони на практичній частині, тому що там найбільше проявлялося суб'єктивізму". 

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, головний сервісний центр МВС презентував нові екзаменаційні питання з правил дорожнього руху – їх почнуть застосовувати на іспитах вже 1 липня.

Дивіться також фотогалерею за темою:

В столиці під час руху вибухнув Mercedes, частини авто розлетілись на 100 метрів – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформації обмаль, стан украй тяжкий": до Дніпра доставили пораненого бійця АТО
Наступний матеріал
"Каратель" в дії: як додаток допомагає українцям боротися з проблемами
Loading...