Білизна в потягах УЗ
Білизна в потягах УЗ відкриті джерела

УЗ запускає оновлений нічний експрес на Донеччину

Читайте по-русски
Вагони у складі потяга будуть модернізовані і після ремонту "як нові"

"Укрзалізниця" вже з 30-го березня запускає новий нічний поїзд №10/9 сполученням "Київ-Маріуполь". Про таке повідомив голова компанії Євген Кравцов на сторінці у Facebook.

"На 2 години швидше поїздом до Маріуполя. За дорученням Петра Порошенка і за підтримки Володимира Гройсмана ми запускаємо очікуваний пасажирами нічний експрес на Донеччину. Він у графіку вже з 30 березня", – написав Кравцов.

За словами очільника УЗ, цей потяг дуже важливий, адже сполучення з Маріуполем є пріоритетним. Наразі на цей шлях потяги витрачають більш як 17 годин.

"Укрзалізниця" обіцяла, що поїзди курсуватимуть швидше. З урахуванням оптимального балансу між вантажними перевезеннями та пасажирськими – 2 години – це максимум, який зараз ми можемо зробити з наявною інфраструктурою", – пояснює Кравцов.

Він додає: продаж квитків на експрес уже відкрито. Вагони у складі потяга будуть модернізовані і після ремонту "як нові", а графік руху експресу – зручним: "Ввечері сідаєте в поїзд – зранку в місці призначення".

Курсуватиме поїзд через день. Зі столиці він вирушатиме о 19:03, а прибуватиме до Маріуполя – о 09:47. З Маріуполя відправлення о 16:30, прибуття до Києва – о 07:14.

Потяг Київ-Маріуполь
Потяг Київ-МаріупольЄвген Кравцов/Facebook

Дивіться також фотогалерею: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Херсонщині затримали моряка, що зрадив присязі та служив на користь ЗС РФ
Наступний матеріал
Геть від імперського минулого: В’ятрович ініціює перегляд дат заснування Дніпра, Павлограда, Одеси
Loading...