Кабмін
Кабмін rian.com.ua

Уряд створив раду з питань протидії відмиванню доходів

  До її складу увійшли представники всіх державних органів

  Кабінет міністрів України створив раду з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Про це йдеться у постанові уряду №613.

  Цим документом Кабмін також затвердив положення про раду та її посадовий склад.

  Зокрема, до її складу увійшли представники всіх державних органів, у тому числі НАБУ, залучених до системи з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

  Також до роботи у складі ради включено представників саморегулюючих організацій, що пов'язані з роботою фінансових ринків, у тому числі незалежних асоціацій банків України.

  "Створення Ради є важливим елементом підготовки України до 5-го раунду оцінки системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітетом експертів Ради Європи MONEYVAL, який заплановано на березень 2017 року", - додали в прес-службі Кабміну.

  Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України опублікував рішення про продовження та розширення санкцій проти компаній і громадян, які несуть загрозу національним інтересам України та підтримують агресію РФ. Відповідну постанову №639 оприлюднено на сайті уряду.

  Попередній матеріал
  Дистанційне навчання: діти на окупованих територіях зможуть отримати українську освіту
  Наступний матеріал
  У польському зоопарку показали новонароджених гепардів

  Кабмін змінив правила призначення субсидії для непрацюючих пенсіонерів

  Кабмін планує виділити 5,5 млрд грн на підтримку українських фермерів

  Кабмін збільшив допомогу на придбання твердого палива і газу для населення

  Кабмін сформує пакет стимулів для металургії