taleb.com.ua

На київському семінарі Нассіма Талеба виступить Валерій Пекар

  Модератором сесії «Питання-відповіді» на київському семінарі Нассіма Талеба стане Валерій Пекар, громадський діяч, співзасновник платформи «Нова Країна», викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи.

  Авторський семінар видатного економіста відбудеться в столиці 10 жовтня і за форматом передбачає максимальну інтерактивність.

  На сесію спілкування із залою організатори відвели півтори години. Крім того, найближчим часом розпочнеться збір питань до спікера від української аудиторії Facebook. Найцікавіші будуть озвучені на семінарі.

  "Вислів "чорний лебідь" вже настільки поширився у діловому середовищі, що ним користуються й ті, хто не читав книги Талеба, – зазначив Валерій Пекар. – Тож маєте унікальну можливість долучитися до зустрічі із живим класиком."

  Нассім Талеб — відомий американський економіст, видатний мислитель сучасності, автор бестселерів «Антикрихкість», «Чорний лебідь» і однойменної теорії, що вивчає природу та вплив непрогнозованих подій. З урахуванням подій, які відбуваються в Україні протягом останніх років, актуальність семінару головного проповідника випадковості важко переоцінити. В Києві Нассім Талеб презентує унікальну теорію та ідеї нової книги з серії Incerto — Skin In the Game. Більше інформації про семінар та детальна програма на сайті taleb.com.ua

  Попередній матеріал
  У польському зоопарку показали новонароджених гепардів
  Наступний матеріал
  Українські бійці почали тотальну зачистку "сірої зони" Авдіївки: шукають диверсантів