Кабмін продовжив та розширив санкційний список осіб, що підтримують агресію РФ

  Відповідні пропозиції вже винесено на розгляд РНБО

  Кабінет Міністрів України  опублікував рішення про продовження та розширення санкцій проти компаній і громадян, які несуть загрозу національним інтересам України та підтримують агресію РФ. Відповідну постанову №639 оприлюднено на сайті уряду, передає УНІАН.

  "Рішення пропонує посилити санкційну політику шляхом розширення переліку фізичних і юридичних осіб, які сприяють або фінансують тероризм в Україні, створюють загрози національним інтересам і національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України", – йдеться в пояснювальній записці до документа.

  В уряді наголосили: "Введення санкцій по відношенню до агресора є одним із ключових і дієвих інструментів нашої держави і міжнародного співтовариства щодо протидії збройній агресії Російської Федерації, цинічного ігнорування і порушення принципів і норм міжнародного права і міждержавних відносин".

  Водночас, у документі не уточнюються фізичні особи і компанії, до яких можуть бути застосовані обмежувальні заходи або продовжено строк їх дії.

  Як повідомляється, відповідні пропозиції винесені на розгляд Ради національної безпеки і оборони. Крім того, раніше перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів заявляв, що Кабмін планує продовжити санкції щодо 388 фізосіб і 105 юридичних осіб.

  Нагадаємо, 31 серпня Кабмін доповнив санкційні списки 259 особами і 46 компаніями.

  Попередній матеріал
  Експерт: Питання виборів у Держдуму працюють проти самої Росії
  Наступний матеріал
  Через "некомплект" в Донеччині оголосили про старт додаткового набору слідчих Нацполіції

  ЄС ще на півроку продовжить санкції проти Росії через агресію в Україні

  Польща рішучо виступила за збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

  Кабмін доповнив санкційні списки 259 особами і 46 компаніями

  Петренко: Санкції з Януковича, його сина та братів Клюєвих не будуть зняті