Кабмін
Кабмін mirtepla.in.ua

Кабмін продовжив та розширив санкційний список осіб, що підтримують агресію РФ

  Відповідні пропозиції вже винесено на розгляд РНБО

  Кабінет Міністрів України  опублікував рішення про продовження та розширення санкцій проти компаній і громадян, які несуть загрозу національним інтересам України та підтримують агресію РФ. Відповідну постанову №639 оприлюднено на сайті уряду, передає УНІАН.

  "Рішення пропонує посилити санкційну політику шляхом розширення переліку фізичних і юридичних осіб, які сприяють або фінансують тероризм в Україні, створюють загрози національним інтересам і національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України", – йдеться в пояснювальній записці до документа.

  В уряді наголосили: "Введення санкцій по відношенню до агресора є одним із ключових і дієвих інструментів нашої держави і міжнародного співтовариства щодо протидії збройній агресії Російської Федерації, цинічного ігнорування і порушення принципів і норм міжнародного права і міждержавних відносин".

  Водночас, у документі не уточнюються фізичні особи і компанії, до яких можуть бути застосовані обмежувальні заходи або продовжено строк їх дії.

  Як повідомляється, відповідні пропозиції винесені на розгляд Ради національної безпеки і оборони. Крім того, раніше перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів заявляв, що Кабмін планує продовжити санкції щодо 388 фізосіб і 105 юридичних осіб.

  Нагадаємо, 31 серпня Кабмін доповнив санкційні списки 259 особами і 46 компаніями.

  Попередній матеріал
  Експерт: Питання виборів у Держдуму працюють проти самої Росії
  Наступний матеріал
  Через "некомплект" в Донеччині оголосили про старт додаткового набору слідчих Нацполіції

  ЄС ще на півроку продовжить санкції проти Росії через агресію в Україні

  Польща рішучо виступила за збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

  Кабмін доповнив санкційні списки 259 особами і 46 компаніями

  Петренко: Санкції з Януковича, його сина та братів Клюєвих не будуть зняті