В’ячеслав Аброськін 5 канал

Через "некомплект" в Донеччині оголосили про старт додаткового набору слідчих Нацполіції

Наразі вакантні 86 місць для слідчих, згодом відкриється прийом до інших підрозділів

Відсьогодні розпочався набір слідчих до Національної поліції Донеччини. Про це повідомив начальник головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Як зазначається, анкету на конкурс може подати кожен бажаючий. Головні вимоги - вища юридична освіта і бажання змінювати свою країну на краще. Зараховувати до Нацполіції буде спеціальна комісія.

За словами Аброськіна, на цей час вакантні 86 посад слідчих підрозділів. На кандидатів чекає суворий конкурсний відбір, що проходитиме у п'ять етапів.

"Якщо в мирних областях країни поліція виконує лише свої функціональні обов'язки, то тут додатково виконує ті обов'язки, які їй не властиві, здебільшого ті, що стосуються військових. Некомплект змушує наших людей працювати своїми силами і, звичайно, люди втомлюються, починають звільнюватися. Некомплект збільшується", - каже Аброськін.

Зауважимо, що термін подачі анкет – до 11 жовтня цього року. По закінченні набору слідчих, в обласному відділку поліції обіцяють відкрити прийом до інших підрозділів.

"Слідство наразі має найбільше навантаження – це по-перше. По-друге, слідчі – це люди процесуально незалежні. Процес їхньої підготовки трохи складніший, аніж, припустимо, у патрульної поліції, конкурс в яких вже минув. Тому сьогоднішнє слідство для нас є пріоритетом. В перспективі, після отримання штатних зобов’язань, ми не будемо стояти на місці. Ми відкриємо конкурс на посадах дільничних офіцерів поліції, на посадах конвойних підрозділів", - коментує заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУ НП у Донецькій області Олексій Шевченко.

Нагадаємо, 6 вересня в Україні стартував додатковий набір у Нацполіцію.

Попередній матеріал
Кабмін продовжив та розширив санкційний список осіб, що підтримують агресію РФ
Наступний матеріал
На відновлення доріг і мостів Донецької області виділено 135 млн грн

"Вдягайте форму – змінюйте країну": в Україні стартував додатковий набір у Нацполіцію

У МВС анонсували новий набір до Нацполіції

У Києві стартував набір до "Пляжного Патрулю"

У Нацполіції оголосили набір дільничних поліцейських і слідчих у Київській області