поліція
5.ua

"Вдягайте форму – змінюйте країну": в Україні стартував додатковий набір у Нацполіцію

Загалом відомство потребує понад 1000 нових працівників

Національна поліція оголосила додатковий набір правоохоронців у п'ятьох містах. Відкрито понад 1 тисяча вакансій. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, причиною добору поліціянтів є переведення працівників із великих міст до регіонів. Крім того, частину поліцейських довелося звільнити. У поліції стверджують – їх кількість незначна.

"Співробітники, які раніше працювали в Києві – пішли на вищі посади у структурних підрозділах Нацполіції в областях. Щодо відтоку, у нас звільнені приблизно 130 співробітників з 12 тисяч. Це самостійне дисциплінарне рішення", – прокоментував начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

За даними поліції, наразі найбільше вакантних місць у Києві – 650, ще 150 місць є в Одесі. По сто вакансій нарахували у Запоріжжі, Харкові та Дніпрі. Загалом додатковий набір правоохоронців складає 1100 осіб.

"Здебільшого, увесь потік працюватиме у Києві", – повідомив Жуков.

Зазначимо, що серед вимог до кандидатів – повна середня або ж вища освіта, наявність водійського посвідчення. Крім того, майбутні копи мають пройти декілька етапів випробовувань – від тестування до співбесіди зі спеціальною комісією.

"Першим етапом відбору буде безпосередня подача заявки на участь у конкурсі через заповнення її або на сайті патрульної поліції, або Національної поліції. Другим етапом буде тестування. Наступним – оцінка придатності кандидата за станом фізичного та психологічного здоров'я", – пояснив перший заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

У Національній поліції переконують, що конкуренція буде високою. За наявною інформацією, коли оголошували перший етап відбору, то лише у Києві отримали 34 тисячі заявок.

"Подавайте анкети, ставайте поліцейськими, вдягайте форму, будьте чесними працівниками, а, найголовніше – змінюйте країну", – каже голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

Як стало відомо, додатковий набір триватиме менше місяця – до 27 вересня. Втім, електронні заявки можна відправляти вже відтепер.

Серігй Барбу, Дмитро Демішев, "5 канал"

Попередній матеріал
Нацдержслужба засекретила від українців результати перевірки ситуації з е-декларуванням – Transparency International
Наступний матеріал
Фірташа звільнено з посади голови Федерації роботодавців

Експерт розповів про причини додаткового набору у патрульну поліцію

Слідчі Нацполіції проходять навчання за програмою ОБСЄ та Ради Європи

Поліцейський спецназ КОРД поповнили 35 бійців – відео

У вересні у нацполіцію Києва додатково наберуть 1000 патрульних