Поліцейський спецназ КОРД поповнили 35 бійців – відео

Бійці пройшли навчання за програмою американської тактичної підготовки поліцейських груп спецпризначення SWAT

Особовий склад спеціального підрозділу Національної поліції КОРД (Корпус Оперативно-Раптової Дії) буде повністю сформований до жовтня 2017 року. Про це інформує прес-служба МВС

Усі бійці пройшли навчання за програмою американської тактичної підготовки поліцейських груп спецпризначення SWAT. Завданнями КОРД стане звільнення заручників і здійснення силової підтримки іншим підрозділам поліції, а у разі необхідності бійці братимуть участь в антитерористичній операції.

"Повне формування особового складу КОРД планується до жовтня 2017 року. Фінансування коштом державного бюджету та донорської допомоги США. Партнери по розробці і забезпеченню, в тому числі, професійними інструкторами: спецназ Адміністрації США по боротьбі з наркотиками, спецназ Прикордонного патруля США і групи спеціального призначення дивізіону "Техаські рейнджери" Служба Маршалів США", - повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Крім того, 35 бійців підрозділу поліції особливого призначення КОРД Одеської та Житомирської областей отримали сертифікати про проходження навчання.

Аваков наголосив, що з листопада 2015 по 2 липня 2016 в рамках відборів було подано 6739 анкет.

"Тестування кандидатів включало визначення рівня фізичної та вогневої підготовки, проведення психологічного тесту (MMPI-2), тестування розумових здібностей (ORG-Eiq), тесту на комунікабельність (індивідуальне інтерв'ю), проведення 5-денного курсу "Витривалості" (для групи "А"), а також 8- і 4-тижневих курсів підвищення кваліфікації для груп "А" і "В" відповідно", – розповів він.

Всього заплановано набрати в спецпідрозділ КОРД 2100 поліцейських (група "А" – 1079, група "В" – 329, логістика – 692). Група "А" – бойові загони спеціального призначення, "В" – захист свідків.

/
/
/
/

Попередній матеріал
У ГПУ повідомили про результати дворічного розслідування військової агресії Росії проти України
Наступний матеріал
Штаб АТО: режим тиші зберігається, за добу зафіксовано всього один обстріл

Аваков закликав СБУ депортувати з України російського ідеолога "Інтера"

Радник Авакова: Новий керівник відділення поліції у Кривому Озері – незаплямована людина

Аваков про події в Кривому Озері: будуть проведені зміни в керівництві Нацполіції Миколаївщини

Аваков пропонує вдвічі скоротити кількість генералів

Пашинський: Аваков завтра повертається з відпустки і все прокоментує

Аваков гостро відреагував на скандальну заяву Трампа