rian.com.ua

Кабмін сформує пакет стимулів для металургії

  Відповідне розпорядження Гройсман дав за підсумками наради з топ-менеджментом підприємств гірничо-металургійного комплексу

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі спільно з Міністерством фінансів протягом місяця розробити пакет стимулів для гірничо-металургійного комплексу. Робочу групу по розробці пакету стимулів очолить перший заступник міністра економрозвитку Юлія Ковалів.

  Відповідне розпорядження Гройсман дав 2 вересня за підсумками наради з топ-менеджментом підприємств гірничо-металургійного комплексу, за участю керівників економічного блоку уряду та профільних комітетів Верховної Ради.

  Як повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики Віктор Галасюк, на нараді їм був представлений пакет першочергових рішень, необхідних для прискорення зростання в українському ГМК.

  Зокрема, Галасюк звернув увагу прем'єр-міністра на те, що закінчився термін оприлюднення закону №3868 про підвищення експортного мита на металобрухт. "Закон двічі прийнятий парламентом (вдруге після вето президента), він є критично важливим для металургів, але досі припадає пилом у шухлядах на Банковій", – зазначив нардеп.

  Крім того, Галасюк повідомив, що на нараді у прем'єра підняті питання про втрати, яких Україна несе через проблеми "Укрзалізниці" з постачанням сировини на метзаводи, завищеними тарифами на залізничні перевезення і електроенергію для підприємств галузі, а також більш високими портовими зборами, ніж у Нідерландах, Австралії та Бразилії.

  Також у пакет пропозицій щодо прискорення зростання підприємств гірничо-металургійного комплексу увійшли розробка Програми внутрішнього споживання металопродукції, і створення Експортно-кредитного агентства.

  Джерело: Facebook/Володимир Гройсман

  Попередній матеріал
  В Європарламенті вже 5 вересня розглянуть питання надання Україні безвізу
  Наступний матеріал
  Донька Умерова: "У палаті немає дверей і тато щоночі чує крики психічно хворих"

  Гройсман: Україна готова до тристоронніх переговорів щодо постачання газу, але тільки на своїх умовах

  Гройсман: Меморандум про співробітництво в енергетиці з ЄС може бути підписаний до кінця 2016 року

  Гройсман пригрозив відправити "відкатників" на фронт у штрафбат

  "Це просто ганьба": Гройсман пригрозив звільненням у разі незапуску системи е-декларування 1 вересня