Євстратій Зоря
Євстратій Зоря 5 канал

УПЦ МП мусить перейменуватися – Зоря

  Читайте по-русски
  Відхилену судом апеляцію на рішення суду інформаційні структури МП поспішили видати нібито за рішення, яким сама справа з вимогою перейменування – завершена

  Речник ПЦУ архієпископ Євстратій Зоря на своїй сторінці у Facebook роз'яснив рішення Шостого апеляційного адмінсуду щодо відмови Мінкульту в апеляції на рішення про призупинення перейменування УПЦ МП.

  "Рішення по суті позову суд досі не виніс – є рішення лише щодо забезпечення за позовом. Відхилену судом апеляцію на це рішення інформаційні структури МП поспішили видати нібито за рішення, яким сама справа з вимогою перейменування – завершена на користь "УПЦ", – йдеться у тексті повідомлення.

  Зоря стверджує, що Закон "Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України" є чинним.

  "І за ним структура, яка називає себе "УПЦ", має називатися Російська православна церква в Україні", – додав речник ПЦУ.

  Нагадаємо, цього тижня почесний патріарх Філарет скликав "помісний собор" ліквідованого Київського патріархату. Він наполягає, що структура Київського патріархату не була ліквідована перед наданням Томосу Україні та продовжує свою діяльність. Також розкритикував положення цього документа. Собор із вихідців КП має зібратися 20 червня. На ньому почесний патріарх пропонує анулювати рішення від 15 грудня 2018 року, яким Київський патріархат самоліквідувався.

  Натомість член синоду ПЦУ Євстратій Зоря заявив, що Православна церква України не застосовуватиме ніяких покарань до патріарха Філарета. Однак додав, що в рамках ПЦУ Філарет уже не матиме жодних повноважень, і розповів, що буде з церковним майном.

  Попередній матеріал
  Україна стане найхолоднішою частиною Європи: прогноз погоди на 25 липня
  Наступний матеріал
  Для любителів красивих цифр: Кабмін встановив розцінки на номери з бажаною комбінацією
  Loading...

  "Зневага до Президента і України": чим викликаний раптовий синод МП в Печерській Лаврі – Зоря

  Половина приходів УПЦ МП приєднається до Єдиної Української Церкви – Зоря

  Експерт оцінив оновлення ВР: "Багато старих політиків не пішли у нове скликання, але відправили делегатів"