Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Експерт оцінив оновлення ВР: "Багато старих політиків не пішли у нове скликання, але відправили делегатів"

Читайте по-русски
Багатьом новообраним "спеціалістам" потрібна буде допомога, зауважив аналітик

В ефірі "5 каналу", в програмі "Інформаційний день" експерт незалежного центру аналізу політики Андрій Гливка оцінив, чи відбудеться якісне оновлення ВР нового скликання. 

"Цей відсоток оновлення треба знизити, тому що ми розуміємо, що дуже багато старих політиків не пішли у нове скликання, але відправили своїй делегатів... І явно такому "спеціалістові" потрібна буде допомога. І тут питання, хто її буде надавати – партія чи старі депутати", – сказав експерт.

Він також пояснив, чому команда Зеленського проявляє такий поспіх у проведенні місцевих виборів: "Результат, який ми отримали на парламентських виборах, він багато кого здивував, здивував, я так думаю, і самих партійців "Слуги народу". Тому що коли з відсотком ситуація була зрозумілою, в принципі, бо були соціологічні опитування, то з мажоритарними округами я сумніваюся, що хтось хотів такі результати отримати. Коли ми побачили, що вже більше 100 депутатів пройшло від "Слуги народу", чесно кажучи, не сильно в це вірилося. Думали, що відбувається якийсь збій. Тому маючи такий високий результат і таку високу підтримку, зараз є інтерес заходити у місцеві ради. По одній простій причині, що навіть за рік так чи інакше рейтинг "Слуги народу" знизиться. Плюс їм доведеться приймати непопулярні рішення, які вплинуть на їхні рейтинги. Тому зараз, поки вони на топі свого рейтингу, вони й хочуть зробити місцеві вибори".

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
"Почекун" у Раді
/
"Почекун" у Раді
/

Попередній матеріал
Є можливість знизити ціну електроенергії для промисловості з 1 вересня – Герус
Наступний матеріал
НАБУ розслідує можливу розтрату під час будівництва "мосту Кличка" – Ситник
Loading...