БТР-4
БТР-4 Укроборонпром

"Укроборонпром" зупинив випуск БТРів: відомі причини

Читайте по-русски
Недопущення у виробництво європейських бронесталей спричинить критичні проблеми й на інших заводах бронетанкового кластера концерну

Роботу цеху з виробництва корпусів БТР-4 призупинило ДП "Житомирський бронетанковий завод", оскільки через застаріле законодавство Міністерство оборони України не приймає їх в експлуатацію. Про таке повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

Слід зазначити, що це вимушене рішення ухвалено керівництвом підприємства через відмову військової прийомки Міноборони допустити до експлуатації у війську БТР-4, корпуси яких виготовлені з бронесталі виробництва країн ЄС та НАТО.

"Ситуація пов'язана з проблемою у сфері стандартизації в ОПК. Її розв'язання вимагає скоординованих дій Верховної Ради України та низки державних органів", – йдеться у тексті повідомлення.

"Внаслідок позиції військової прийомки Міноборони та через досі чинні архаїчні норми стандартизації призупинено спеціально створену виробничу лінію на житомирському заводі", – зазначили в "Укроборонпромі".

"Ситуація виглядає абсурдною, адже бронесталі, з яких виробляються бойові машини у США, Німеччині, Франції, Великобританії, Нідерландах, Бельгії, Польщі та інших країнах світу, визнано непридатними для української бронетехніки", – додали у ДК.

Зазначається, що недопущення у виробництво європейських бронесталей спричинить критичні проблеми й на інших заводах бронетанкового кластеру концерну, а також у приватних компаніях.

Як повідомляв 5.UA, фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що дислокується в Чернігові, успішно випробовують снаряди та ракети за допомогою мобільної радарної системи траєкторних вимірювань MFTR-2100/40, яка була придбана в Данії. Про це розповів спецкореспондент інформагентства Міноборони України.

Попередній матеріал
Впевнена, що РФ скоро в свій спосіб, не пов'язаний з рішенням Трибуналу, поверне наших моряків – Зеркаль
Наступний матеріал
Розгляд законопроекту про внесення змін щодо виконання військового обов'язку та проходження служби – відео
Loading...

Уряд виділив на аудит "Укроборонпрому" понад 30 млн грн

До відповідальності притягнули 3-х працівників НАБУ у справі "Укроборонпрому"

"Весняна колекція, тепер з кулеметом": Україна показала новітнє озброєння іноземним військовим аташе

Гройсман дав "Укроборонпрому" 10 днів, щоб розпочати аудит

Робот-сапер, супутник і коптер: в Україні вперше відбувся конкурс проектів оборонних технологій

В Україні розробили нову бронетанкову машину для ЗСУ – відео