Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5 канал

Гройсман дав "Укроборонпрому" 10 днів, щоб розпочати аудит

Читайте по-русски
Говорили на засіданні Кабміну і про більшу відкритість оборонного замовлення

За 10 днів "Укроборонпром" має завершити підготовку до публічного фінансового аудиту. Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час урядового засідання, передає "5 канал".

За його словами, концерн мусить до цього часу закінчити всі переговори з аудиторськими компаніями та обрати переможця, який виконає аудит.

"Уже проведений відбір аудиторів. І вони є відомими у світі. Тому що важливо не тільки провести аудит, важливо, щоби він викликав довіру… Зобов'язати "Укроборонпром" протягом 10 днів завершити всі переговорні процедури з такими юридичними компаніями, аудиторськими, визначити переможця і розпочати публічний фінансовий аудит", – зазначив Гройсман.

"Багато вже говоримо про відкритість державного оборонного замовлення, про відкритість роботи "Укроборонпрому". Але він точно не буде від того більш відкритим, поки не буде зроблено зміни до закону про державне оборонне замовлення, яким буде визначено, яка інформація є таємною, а яка – ні", – додав міністр оборони Степан Полторак.

Нагадаємо, розголос довкола підприємств оборонного сектору стався після низки сюжетів програми "Наші гроші". У них ідеться про зловживання в закупівлях для армії. Автори матеріалів, посилаючись на анонімні джерела, наполягають, що відсторонений від посади перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор, а також гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін – причетні до схем розкрадання в оборонній сфері.

Після цього кількох керівників відсторонили від посад на час проведення розслідування. Зокрема, і першого заступника секретаря РНБО. Нині НАБУ проводить досудове розслідування у цій справі. У березні РНБО доручила провести міжнародний аудит "Укроборонпрому".

Попередній матеріал
"Теплі кредити" в дії: скористатися програмою можна, навіть якщо в будинку не утворили ОСББ – Зубко
Наступний матеріал
Мінгареллі написав Парубію листа із 25 ключовими законопроектами для ухвалення
Loading...