Водохреще в Лисичанську
Водохреще в Лисичанську 5 канал

Українські воїни організували святкове купання на Луганщині: пірнали навіть діти – репортаж

Читайте по-русски
Організацією Водохреща поблизу Лисичанська займалися військовослубовці Оперативно-тактичного угрупування "Північ" – вони і зігрівали, і частували місцеве населення

Як військові у крижану воду пірнали. Водохреще відсвяткували на Луганщині. Захисники передніх рубежів не лише долучилися до купань, а й організували захід для мешканців Лисичанська та прилеглих населених пунктів. Кореспондентка "5 каналу" Вікторія Ковальова пірнати не наважилася, а от як це робили армійці – розкаже.

Матвію лише 6. На свято Водохреща приїхав разом із батьками з Лисичанська. Пірнати родина вирішила у джерелі на Білій горі, це за декілька кілометрів від міста.

"Як робота називається, я знаю. Прикордонники. Тато мій працює там якраз", – ділиться Матвій.

Юрій – один із захисників Попаснянського напрямку. Разом із побратимами приїхав із передової до джерела. Це вже третій Йордан, який військовий зустрічає на сході країни.

"Українські традиції, скупатися, оздоровитися на цілий рік. За власним бажанням, для власного здоров'я", – пояснює військовослужбовець.

Організацією Водохреща поблизу Лисичанська займалися військовослужбовці Оперативно-тактичного угрупування "Північ". Вони і зігрівали, і частували місцеве населення.

"Для цивільних, що було, намет для підігріву, для людей, яким холодно було, чай, смаколики. Багато було дітей, які теж купалися. То треба було зігріти їх", – пояснює боєць Андрій.

"Молодці! Те, що роблять для людей, це молодці! Як можна розділяти нас і їх, я не знаю!" – наголошує Юлія, мешканка Лисичанська.

Андрій – старшина підрозділу. У лавах Збройних сил служить уже чверть століття. Останні майже 6 років, зізнається, найскладніші. У свята передає рідним найкращі побажання та вітання.

"Давно не бачив жінку. Хочу сказати, що я дуже люблю тебе. Дітей обіймаю! Скоро буду дома! Я вас кохаю! Чекайте мене!" – передає вітання Андрій.

Пірнання для охочих організували в усіх підрозділах Оперативно-тактичного угруповання "Північ". Після водного ритуалу, армійці оперативно поверталися на службу. 

Вікторія Ковальова, Олександр Лахтін, Сергій Могилевич, "5 канал"

Попередній матеріал
Діджиталізація водіїв – очікування і реальність: як працює транспортний портал електронних послуг
Наступний матеріал
Поводяться, як нелюди: у Новотошківському бойовики цілять з-за спин мирних мешканців
Loading...