Водохреще в Талаківці
Водохреще в Талаківці 5 канал

У супроводі оркестру: українські воїни організували для цивільних святкові купання в Талаківці

Читайте по-русски
Організацією Водохреща поблизу Лисичанська займалися військовослужбовці Оперативно-тактичного угрупування "Північ": вони і зігрівали, і частували місцеве населення

Як військові у крижану воду пірнали. Водохреще відсвяткували у прифронтовій Талаківці на Донеччині. У річку Кальміус разом із місцевими занурювалися військовослужбовці. Як відбувалося купання за три кілометри від лінії фронту, бачили кореспонденти "5 каналу".

Занурюватися на Водохреще Богдан розпочав ще до війни на сході країни. До цієї традиції долучився на рідній Полтавщині. Після завершення військового вишу прибув на Донеччину на місце служби.

"У Полтаві, то там завжди мороз був. А тут тепло – це перший раз, що я купаюсь, і тепло, що плюс два градуси чи скільки там по погоді", – ділиться армієць.

Його побратим Віктор моржує з дитинства. Армієць запевняє: завдяки такому загартуванню ніколи в житті не хворів.

"Враження чудові, усім раджу", – наголошує боєць ЗСУ.

А от військовослужбовиця Ірина та її подруги вперше в житті наважилися пірнути у крижану воду.

"Було моє бажання, подруги також підтримували – ми тут утрьох підтримка один одному. Справилися, трошки страшно було, але відчуття просто неповторні, взагалі дуже сподобалося", – ділиться Ірина.

Військові занурюються разом із цивільними. Водохреще на околицях прифронтової Талаківки святкують організовано з 2017 року.

"Військові нам допомогли: намет поставили, буржуйка, каша, польова кухня, чай. Оркестр сьогодні – це здивували хлопці, молодці. І людей сьогодні у нас зібралося більше, ніж в ті роки", – пояснює В'ячеслав Салгалов, Талаківський міський голова.

Не втрималися від купання навіть музиканти військового оркестру.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
Вадим Пристайко зустрівся з головою ОБСЄ Еді Рамою: спільна пресконференція – завершено
Наступний матеріал
"Відрізняються від перегонів у Європі": у Черкасах учасникам змагань мотоциклістів дістався надскладний маршрут
Loading...