Павло Гриб
Павло Гриб 5 канал

Українські консули зможуть відвідати Павла Гриба у СІЗО – на російських умовах

За умовами РФ, спілкування має бути винятково російською мовою, а тема утримання у слідчому ізоляторі та суті кримінальної справи – табу

Українські консули зможуть 23 жовтня відвідати Павла Гриба у СІЗО російського Краснодара. Про це повідомив представник вітчизняного МЗС Василь Кирилич, передає "5 канал".

Це будуть другі відвідини українськими дипломатами Павла Гриба – вперше зустріч відбулася 18 вересня. За умовами, які ставить Росія, спілкування має бути винятково російською мовою, а тема утримання у слідчому ізоляторі та суті кримінальної справи – табу.

"Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону одержало дозвіл на відвідання Павла Гриба 23 жовтня 2017 року. Ми дуже сподіваємося, що це буде та нагода, коли консул зможе в міру обставин оцінити ситуацію. Обидві сторони, як консул та утримуваний Павло Гриб, мають спілкуватися лише російською мовою і жодним чином не порушувати суть справи", – зазначив Кирилич.

Водночас, батько Павла – Ігор Гриб – занепокоєний станом здоров'я сина. Зокрема, через слова його російського адвоката Андрія Сабініна про зовнішній вигляд його клієнта. Українські лікарі, які приїхали до Росії, щоби оглянути Павла Гриба – так і не були допущені до заґратованого. Він, за словами батьків, серйозно хворий.

"Я зв'язався з адвокатом Андрієм Сабініним і запитав його, як виглядає Павло, на його точку зору. Він мені відповів "виглядає кепсько, очі червоні, Гептрал (ліки – 5.UA) досі не дали". Я підкреслюю, навіть Гептрал не дали, який купили за гроші Павла", – наголосив Ігор Гриб.

Нагадаємо, сьогодні ж стало відомо, що російський суд залишив Павла Гриба під арештом до січня.

Як повідомляв 5.UA, на День Незалежності України Павло Гриб поїхав до Гомеля, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався лише у соцмережах. Після цього зв'язок з українцем увірвався. Напередодні стало відомо, що він перебуває у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Родина переймається станом його здоров'я, адже Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

Попередній матеріал
У мережі з'явилося відео, як мітингувальники під Радою ногами б'ють поліцейського
Наступний матеріал
Селяни Червоної Слободи взялися самотужки ремонтувати дорогу-"танкодром"
Loading...

Українські лікарі прибули до РФ для обстеження 19-річного Павла Гриба

Уряд скасував угоду з РФ про спеціалізацію підприємств, що виробляють військову продукцію

Туреччина підтвердила відмову приймати кораблі з окупованого Криму

У МЗС про акцію "Самовизначення для Закарпаття" в Угорщині: "Будапешт відверто заграється"

Адвокат розповів, куди окупанти етапували Сенцова

Україна подала у СОТ третій позов проти Росії