Павло Гриб
Павло Гриб Ігор Гриб / Facebook

У Білорусі зник син члена громадської ради Держприкордонслужби

Батько впевнений, що 19-річного сина викрали працівники російської ФСБ

У Білорусі зник громадянин України. В День Незалежності, 24 серпня, на зв'язок із рідними перестав виходити Павло Гриб – син члена громадської Ради Держприкордонслужби Ігоря Гриба. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Батько наголошує, що 19-річного сина могли викрасти працівники російської ФСБ. Розповідає, що 24-го серпня Павло поїхав до Гомеля, де мав зустрітися із дівчиною, з якою раніше спілкувався лише через соціальні мережі. Ця дівчина, зі слів хлопця, мала приїхати до Білорусі з Росії.

Павло Гриб мав повернутися до України того ж дня, втім – після цього зник. Батько уточнює, що одразу поїхав до Білорусі шукати сина, втім, отримав інформацію, що Павло перебуває у розшуку – начебто ФСБ Краснодарського краю шукає його через імовірну причетність до скоєння теракту.

"Революцію Гідності Павло зустрів з надією на зміни в країні. І після військової агресії РФ проти України, він був активним дописувачем в соціальних мережах, часто не підбирав вирази відносно ворогів Батьківщини. Можливо, це і стало приводом провокативних дій ФСБ РФ", – зазначає Ігор Гриб.

Попередній матеріал
Побити власний рекорд: Ан-72 та півсотні найкращих парашутистів взялися до "фігурних стрибків"
Наступний матеріал
Речник Міноборони: Поблизу Водяного противник порушував режим тиші і вдень, і вночі
Loading...