5 канал

"Укродиверсант" в Криму: військовий комісар Харківщини розповів подробиці служби Лимешко

За словами комісара, затриманий брав участь у бойових діях у складі одного з батальйонів "Правого сектора"

Затриманий росіянами у Криму "диверсант" Геннадій Лимешко мав проблеми зі здоров'ям, тому до української армії його взяли не одразу. Про це повідомив військовий комісар обласного військкомату Харківщини Юрій Калгушкін.

З його слів, Лимешко спочатку служив у добровольчому батальйоні. А наприкінці 2016 року таки уклав контракт зі Збройними силами. Втім, вже за півроку його звільнили. Про подальшу долю Геннадія Лимешка командуванню невідомо.

"Брав участь у бойових діях у складі одного з батальйонів "Правого сектора". У 2016 році все ж він підписав контракт зі Збройними силами та був призваний Новоград-Волинським об'єднаним військкоматом, таки пройшов там комісію до кінця. Проходив службу протягом майже шести місяців і 5 травня 2017 року був звільнений за невиконання умов контракту", – зазначив Калгушкін.

Нагадаємо, 15 серпня у російських ЗМІ з'явилася інформація про затримання в окупованому Росією Криму співробітника СБУ. ФСБ РФ стверджує, що громадянин України "намагався пошкодити лінію електропередач і планував інші диверсії". Йому вже обрали запобіжний захід – ув'язнення на 2 місяці.

Попередній матеріал
Екс-нардепу Мартиненку частково продовжили запобіжний захід
Наступний матеріал
Адвокат про самовідвід захисту Януковича: "Відмова на цій стадії виглядає дещо дивно"