Геннадій Лимешко
Геннадій Лимешко 5.ua

Кремль хоче показати, що Україна здійснює терор у ставленні до Криму – експерт

Голова ГО "Група Патріот" Олег Котенко зазначив, що Росія використовує затриманого в окупованому Криму Геннадія Лимешка для чергового "торгу" з Україною

Голова ГО "Група Патріот" Олег Котенко в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" прокоментував затримання в окупованому Росією Криму громадянина України Геннадія Лимешка та зазначив, що Росія часто застосовує практику брати людей у полон для того, аби потім "торгуватися" з Україною.

"Одразу хочу сказати, що Кремль у черговий раз хоче показати, що Україна здійсню терор у ставленні до Криму, який на їхню думку є російським. Це перший момент. Другий момент, що стосується безпосередньо заручників - це черговий заручник для торгу з Україною. Росія дуже часто застосовує таку практику, щоб брати людей у заручники, а потім торгуватися з Україною", – розповів Олег Котенко та додав, що громадяни України вступлять у переговорний процес для звільнення затриманого Лимешка.

"У цьому випадку Геннадій Лимешко виявився тією самою людиною, по якій хоче вести "торги" Росія. Що стосується його звільнення, то на превеликий жаль у Мінську це питання підніматися не буде, тому що у Мінську займаються лише окупованими територіями, але будь-якому випадку громадяни України та держава Україна вступлять у переговорний процес для його звільнення", – додав Олег Котенко.

Нагадаємо, 15 серпня, у російських ЗМІ з'явилася інформація про затримання в окупованому Росією Криму співробітника СБУ. ФСБ РФ стверджує, що громадянин України "намагався пошкодити лінію електропередач і планував інші диверсії". Йому вже обрали запобіжний захід – ув'язнення на 2 місяці.

Попередній матеріал
Суд обрав запобіжний захід голові "Центру протидії корупції" Шабуніну
Наступний матеріал
Правозахисник: Нікому не раджу їхати до Криму
Loading...

"Чужий серед своїх": У Херсоні співробітниця СБУ шпигувала для ФСБ Росії

Генштаб: Затриманий в Криму українець служив в ЗСУ і був звільнений

"Путін, наші діти не терористи!": у Криму одиночні пікети, окупаційна влада лютує з арештами