5 канал

Суд обрав запобіжний захід голові "Центру протидії корупції" Шабуніну

Віталія Шабуніна підозрюють в умисному нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості громадянину Всеволоду Філімоненку

У середу, 16 серпня, Дніпровський райсуд Києва обрав запобіжний захід голові правління ГО "Центр протидії корупції" Віталію Шабуніну. Йому обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, передає кореспондент "5 каналу". 

Таким чином, суд частково задовольнив клопотання прокуратури. Так, сторона обвинувачення просила для Шабуніна особистого зобов'язання строком на 60 діб із тим, щоб підозрюваний мав з'являтися до слідчого за першою вимогою, не виїжджати з Києва, а також повідомляти про зміну місця роботи або проживання. 

Сам Шабунін не заперечує факт сутички між ним та Всеволодом Філімоненком, що стався ранком 8 червня, і каже, що готовий нести відповідальність за скоєне. Утім, підозрюваний відзначає, що відповідальність має бути адекватною його діям.

"Я вдарив людину, і готовий нести відповідальність по всій суворості закону за це. І лише за це", – наголошує підозрюваний.

Сторона захисту також звернула увагу на те, що Шабунін вдаряв Філімоненка у праву частину обличчя, однак ушкодження у нього виявили у лівій частині обличчя. Також було процитовано низку протоколів допиту свідків, і присутні на засіданні могли пересвідчитися, що текст допиту кількох свідків був однотипним. Тобто була використана техніка копіпасту. 

Крім того, адвокати Шабуніна звертали увагу на те, що лікарі "швидкої допомоги" тричі приїжджали за викликом та оглядали постраждалого Філімоненка. Спершу чоловік відмовився від госпіталізації, удруге – його привезли до лікарні швидкої допомоги, де не було виявлено сильних ушкоджень, що загрожують здоров'ю, і лише втретє – з плином 12 годин від часу інциденту, швидка приїхала за викликом до домівки Шабуніна. Потому чоловіка шпиталізували до лікарні №12. І лише після 12 днів шпиталізації, у постраждалого помітили те саме ушкодження на лівій стороні обличчя. 

Як відомо, Віталія Шабуніна підозрюють в умисному нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості громадянину Всеволоду Філімоненку.

Попередній матеріал
Парні злети у височінь: як проходили нічні навчання на винищувачах та Л-39
Наступний матеріал
Кремль хоче показати, що Україна здійснює терор у ставленні до Криму – експерт
Loading...