Шабуніну прискнули в очі з газового балончика
Шабуніну прискнули в очі з газового балончика humanrights.org.ua

Шабуніну біля військкомату прискнули в очі газовим балончиком – відео

Інцидент трапився біля Дніпровського військкомату Києва, активіста доставили в лікарню

Активіста Віталія Шабуніна облили з газового балончика біля Дніпровського військкомату Києва. Про це у четвер, 8 червня, повідомляє Центр інформації про права людини.

Як зазначено у повідомленні, до військкомату Віталій Шабунін прийшов після отримання повістки, яку йому вручили у середу, 7 червня.  Шабунін до свого візиту у військкомат запросив приєднатися журналістів. За його словами, ще у 2000 році він визнаний не придатним до військової служби за станом здоров'я і посилена увага з боку військкомату викликає сумніви.

Також у повідомленні сказано, що після того як Віталій Шабунін вийшов із військкомату, до нього підбіг чоловік з камерою і почав запитувати, навіщо Віталій Шабунін вдарив його колегу, маючи на увазі Всеволода Філімона, який представляється журналістом видання "Голос народу". 

"Чоловік з камерою переслідував, став вперед камерами телеканалів, на що журналісти попросили його в ряд, аби записати розповідь активіста, що відбулось у військкоматі. Віталій Шабунін запропонував приєднатись до журналістів. Активіст хотів підійти до Всеволода Філімоненка, але той почав тікати від нього. Зрештою останній дістав газовий балончик і пирснув в обличчя Віталія Шабуніна, який стояв серед журналістів" , - йдеться у повідомленні. 

У повідомленні додали, що на запитання журналістів, навіщо він це зробив, чоловік заявив, що "оборонявся, зупиняючи небезпечного злочинця"

За словами Віталія Шабуніна, керівництво Збройних сил України наказали комісару виділити розшукову групу для пошуку дезертирів. Він порадив йому поїхати у Святошинський військкомат, аби з'ясувати, що відбулось. Він додав, що Дніпровський військкомат Києва до нього не має претензій.

На місце приїхала поліція, яка бере пояснення у сторін. Активіста забрала швидка у лікарню. 

Нагадаємо, у жовтні 2016 року в ефірі "5 каналу" Віталій Шабунін розповів, яку премію виписали собі працівники НАЗК.

Попередній матеріал
Робота гуманітарної допомоги ТКГ на Донбасі просувається зі швидкістю черепахи – Геращенко
Наступний матеріал
На межі "зриву" концерту: Вакарчук під час виступу в Полтаві втратив голос
Loading...

Шабунін розповів, яку премію собі виписали працівники НАЗК

Справою Кацуби мало б займатись НАБУ, а не військова прокуратура – Шабунін

Шабунін: Для судової реформи 5 років – занадто довго