5 канал

Шабунін розповів, яку премію собі виписали працівники НАЗК

Члени НАЗК виписали собі премію у розмірі 180 тис. грн

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив голова правління ГО "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін.

"Премію собі виписали у розмірі 180 тис. грн. Непогана премія, правда? І коли пані Корчак говорить, що вони працюють під тиском, то під тиском – це коли в підвалі Генеральної прокуратури катують працівників НАБУ, оце під тиском. А вони поки що робили все, щоб уникнути тиску політичної еліти, навпаки підігруючи їй. Якщо відверто, то нормально з такими зарплатами для топ-чиновників і якщо ці чиновники суперефективні – це ключова вимога. Ці чиновники поки що критично неефективні. Тому в мене є питання: чи взагалі їм є за що платити цю зарплату, не говорячи вже про премію у 180 тис. грн", – заявив Шабунін.

Нагадаємо, у НАЗК розповіли, хто найбільше нарікає на систему е-декларування. У відомстві переконують, що збої у системі пов'язані з напливом декларацій останніми днями. Найбільше скарг про недосконалість системи е-декларування надходить від народних депутатів, суддів та працівників прокуратури.

Попередній матеріал
У НБУ повідомили, коли в Україну прибуде місія МВФ
Наступний матеріал
Холодні однострої українських захисників: як керівництво відреагувало на скарги бійців АТО

У НАЗК розповіли, хто найбільше нарікає на систему е-декларування

Позачергове засідання НАЗК щодо функціонування системи електронного декларування - відео

НАЗК збирає позачергове засідання для обговорення роботи системи е-декларування

В НАЗК пояснили нестабільну роботу власного сайту великою кількістю запитів