Іван Гаврилюк 5.ua

Холодні однострої українських захисників: як керівництво відреагувало на скарги бійців АТО

Нові вітрозахисні куртки військовим обіцяють видати впродовж наступного місяця

Комісія, призначена начальником тилу Іваном Гаврилюком, виявила порушення в обліку матеріальних засобів у 54-й механізованій бригаді Збройних сил. Напередодні армійці поскаржилися "5 каналу" на холодні однострої та відсутність шапок.

Зараз перевірка завершилася, і командування сухопутних військ має з'ясувати, чи відповідають своїм посадам армійці 54-ї бригади, а саме начальники тилу та речової служби.

Поки ж військове керівництво пообіцяло видати бійцям нові вітрозахисні та непромокальні куртки впродовж листопада.

"Особисто розмовляв і з начальником тилу і з начальником речової служби даної бригади. Шапки зимові ними отримані сьогодні, і вони проведуть забезпечення", – повідомив начальник тилу ЗСУ Іван Гаврилюк.

"Чесно кажучи, моя комісія проводила (перевірку). Там виявлено ряд порушень по обліку матеріальних засобів, в тому числі і по речовій службі. За підсумками роботи написано мій лист на начальника тилу командування сухопутних військ та про розгляд начальника тилу 54 бригади і начальника речової служби на засіданні атестаційної комісії на предмет відповідності займаній посаді", – зазначив Гаврилюк. 

Як повідомлялося напередодні, захисники Луганського, що на Донеччині, повідомили про холодні однострої. Вони також зазначили, що бійцям на фронті "навіть шапки не видали".

Дивіться також: Ми змінюємо підходи до контролю якості речового забезпечення ЗСУ – Бірюков

Попередній матеріал
Шабунін розповів, яку премію собі виписали працівники НАЗК
Наступний матеріал
У НАТО здатні захистити всіх союзників від будь-якої загрози – Столтенберг
Теги:
Loading...

"Нам навіть шапки не видали": Захисники Луганського нарікають на холодні однострої

Бірюков: Ми змінюємо підходи до контролю якості речового забезпечення ЗСУ