соцмережі

Українські лікарі прибули до РФ для обстеження 19-річного Павла Гриба

Російська сторона і досі не дала згоди на огляд українця – той же за станом здоров'я постійно потребує медикаментів

Українські лікарі прибули до Росії для обстеження українця Павла Гриба, незаконно утримуваного у СІЗО Краснодара. Про це повідомила в.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на сторінці у Facebook.

"Вимагаємо невідкладно допустити українських лікарів провести обстеження Павла Гриба, який уже більше місяця протиправно позбавлений волі!" – наголосила очільниця МОЗ.

Як відомо, 19-річний українець Гриб наприкінці серпня був викрадений з території Білорусі та вивезений у РФ. Хлопець має важку вроджену хворобу та потребує щоденного специфічного лікування. Без надання медичної допомоги є пряма загроза його життю.

Зауважимо, що Україна неодноразово зверталась до російської сторони у зв'язку з незадовільним станом здоров'я Павла Гриба та не отриманням ним необхідних ліків. Зокрема, із проханням допустити до затриманого українських лікарів.

"Наразі, незважаючи на численні звернення Генерального консульства України в Ростові-на-Дону та позиції Європейського суду з прав людини щодо необхідності допустити українських медиків до Павла Гриба, погодження від російської сторони отримано не було", – зазначила Супрун.

Нагадаємо, на День Незалежності України Павло Гриб поїхав до Гомеля, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався лише у соцмережах. Після цього зв'язок з українцем увірвався. Напередодні стало відомо, що він перебуває у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Родина переймається станом його здоров'я, адже Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

Попередній матеріал
Презентація житлової програми для військових ЗСУ за участі Президента - відео
Наступний матеріал
Порошенко: "Нікому не дозволю красти в армії, хто крастиме – руки повідрубаю"
Loading...