Павло Гриб
Павло Гриб Ігор Гриб / Facebook

Лутковська: У РФ досі не відповіли, де знаходиться Павло Гриб і де йому надають медичну допомогу

На початку наступного тижня українські консули приїдуть до Краснодара та вимагатимуть зустрічі з затриманим

Ще й досі без відповіді звернення українського омбудсмена про місце перебування і стан здоров'я зниклого українця Павла Гриба. В ефірі 5 каналу Валерія Лутковська повідомила, - наразі вона чекає на інформацію від російської колеги.

Лутковська сказала: "З одного боку є велика кількість інформації в ЗМІ, але з іншої сторони я ще не отримала офіційної відповіді від колеги на два мої листи і приватну розмову стосовно того, що це дитина, яка потребує особливої уваги, враховуючи хворобу, тому, що є обтяження. Я відповіді про те, де знаходиться Павло Гриб, про те, де йому надається медична допомога і яка я відповіді не отримала.

Як повідомляв 5.UA, на початку наступного тижня українські консули приїдуть до Краснодара та вимагатимуть зустрічі з Павлом Грибом у СІЗО.

У п'ятницю, 8 вересня, до Павла Гриба не допустили адвоката – Андрія Сабініна. У МЗС України вже висловили протест у зв'язку з недопуском Сабініна. Про це повідомила речник відомства Мар'яна Беца на своїй сторінці Twitter: "Висловлюємо протест щодо недопуску адвоката/консула до П.Гриба. Грубе нехтування РФ правом на захист, не виключаємо психологічний тиск на Павла".

Нагадаємо, на День Незалежності України Павло Гриб поїхав до Гомеля, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався лише у соцмережах. Після цього зв'язок з українцем увірвався. Напередодні стало відомо, що він перебуває у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм. Родина переймається станом його здоров'я, адже Павло через захворювання змушений регулярно приймати медикаменти.

Попередній матеріал
Український архітектор пече торти за допомогою 3D-принтера: як це виглядає – фото, відео
Наступний матеріал
Смертельний тест-драйв: У Херсоні водій Lexus на швидкості влетів у дерево, є загиблі