Павло Гриб
Павло Гриб Ігор Гриб / Facebook

Викрадений у Білорусі Павло Гриб може бути в СІЗО Краснодара, Лутковська просить омбудсмена РФ дізнатись

Український омбудсмен Валерія Лутковська спрямувала офіційне звернення до уповноваженого з прав людини в Росії

Ігор Гриб – батько зниклого в Білорусі 19-річного українця Павла Гриба – наразі не має жодної офіційної інформації про долю свого сина. А от за неофіційною – хлопець знаходиться у СІЗО в російському Краснодарі. Про це колишній співробітник ДПСУ сам розповів у ефірі "112 Україна", передає "Укрінформ".

"Офіційної інформації, на жаль, ніякої немає. За неофіційною, ми дізнались, що він може утримуватись в СІЗО міста Краснодар. Тому я звертаюсь до всіх небайдужих, хто є у Краснодарі, там його шукати", – заявив Ігор Гриб.

За його словами, дівчина, на зустріч із якою і поїхав Павло, підтвердила, саме ФСБ РФ змусила її виманити українця до Білорусі. "Я особисто з нею не спілкувався, з нею не розмовляв, і давати оцінку її діям зараз не хочу. Мета викрадення для мене незрозуміла", – зазначив батько та уточнив, що не розуміє, чим його син міг зацікавити російські спецслужби.

Як повідомляє "5 канал", український омбудсмен Валерія Лутковська спрямувала офіційне звернення до уповноваженого з прав людини в Росії – просить повідомити місцезнаходження зниклого українця. Зокрема у листі Лутковська просить перевірити інформацію про можливе затримання 19-річного юнака, а також повідомити про правові підстави цих дій, його місцезнаходження, умови тримання і стан його здоров'я.

Нагадаємо, 19-річний Павло Гриб – син члена Громадської ради Держприкордонслужби. На День Незалежності України поїхав до Гомеля – зустрітися з дівчиною з російського Сочі, з якою до цього спілкувався лише у соцмережах. Після цього місце знаходження Павла Гриба невідоме.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Соколова - Серебрякову: Між Україною та Росією іде війна?