Білорусь
Білорусь http://vijesti.ba

Зникнення українця: Україна направила Білорусі дипломатичну ноту

24 серпня – у День Незалежності – 19-річний українець перестав виходити на зв'язок із рідними

Українське посольство спрямувало до Міністерства закордонних справ Білорусі ноту, аби з’ясувати місцезнаходження українця, що зник на території сусідньої держави. Про це "5 каналу" розповіли у дипустанові України у Мінську. 

Як відомо, на зв’язок із рідними син члена громадської Ради Держприкордонслужби Ігоря Гриба перестав виходити у День Незалежності.

Батько наголошує, що 19-річного юнака могли викрасти працівники російської ФСБ. Розповідає, що 24 серпня Павло поїхав до Гомеля, де мав зустрітися із дівчиною, з якою раніше спілкувався лише через соціальні мережі. Ця дівчина, зі слів хлопця, мала приїхати до Білорусі із Росії.

Павло Гриб планував повернутися до України того ж дня, втім у четвер – 24 серпня – перестав виходити на зв’язок.

Батько розповідає, що одразу поїхав до Білорусі шукати сина. Втім, отримав інформацію, що Павло перебуває у розшуку – начебто ФСБ Краснодарського краю шукає його через імовірну причетність до скоєння теракту.

Білоруські прикордонники "5 каналу" ані спростували, ані підтвердили затримання українця російськими спецслужбами.

"Ми не маємо права надавати інформацію про перетин кордону фізичною особою. Це конфіденційна інформація. Проте, якщо до нас звернуться в офіційному порядку Держприкордонслужба України, ми готові усіляко сприяти по своїй лінії у вирішенні цього питання", – прокоментували у прес-службі Державного прикордонного комітету Білорусі.

Водночас, як повідомив "5 каналу" речник ДПСУ, українські прикордонники вже спрямували звернення до білоруських колег із проханням з’ясувати ситуацію зі зниклим Павлом Грибом.

Як інформував 5.UA, у Білорусі зник громадянин України. Це Павло Гриб – син члена громадської Ради Держприкордонслужби Ігоря Гриба. 

Попередній матеріал
Підвищення кредитного рейтингу України: Експерт розповіла про перспективи співпраці з Німеччиною та США
Наступний матеріал
Кучугури влітку: Іспанію накрив сніговий шторм – відео
Loading...