Білорусь
Білорусь www.shutterstock.com

Зникнення українця: МЗС Білорусі сподівається на збереження дружніх відносин з Україною

  Нині правоохоронці в Білорусі проводять спеціальну перевірку - кажуть про "ймовірне відкриття кримінальної справи через зникнення українця"

  У МЗС Білорусі сподіваються, що історія із викраденням 19-річного українця Павла Гриба на їхній території не погіршить відносини між Україною та Білоруссю. Про це заявили у тамтешньому міністерстві закордонних справ, передає "Цензор.Net" із посиланням на TUT.BY. 

  У зовнішньополітичному відомстві Білорусі запевняють, що "робиться все, що необхідно" для розслідування ситуації з викраденням Павла Гриба.

  "Робиться все, що необхідно в такій ситуації, але, на жаль, ця ситуація розглядається в такому більш загостреному регіональному контексті", - зазначив заступник міністра закордонних справ Білорусі Олег Кравченко.

  За його словами, всі необхідні дії, передбачені у таких ситуаціях, білоруська сторона вже зробила. А після завершення спеціальної перевірки, правоохоронці Білорусі ймовірно відкриють кримінальну справу щодо зникнення українця Павла Гриба.

  Нагадаємо, на День Незалежності України 24 серпня юнак поїхав до білоруського Гомеля, щоб зустрітися з дівчиною із російського Сочі, з якою до цього спілкувався лише у соціальних мережах. Після цього зв'язок з українцем увірвався.

  Згодом з'ясувалося, що хлопець перебуває у слідчому ізоляторі Краснодару, що у Росії. ФСБ РФ інкримінує 19-річному Павлу Грибу теракт.

  Попередній матеріал
  Як адаптувати дітей до навчання після тривалих канікул – поради психолога
  Наступний матеріал
  Моторошна ДТП: на трасі у військовому тягачі загинув контрактник ЗСУ