відкриті джерела

Україна підписала меморандум із Hyperloop

  Найближчим часом може бути створено RND-центр і дата-центр в Україні, який займатиметься не лише технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних технологій

  Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies (HTT) у сфері впровадження технології Hyperloop в Україні. Як повідомляє "УНІАН", з української сторони документ підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, а з боку HTT – головний виконавчий директор Дірк Альборн.

  "З компанією, яка є найбільшим розробником технології Hyperloop підписано меморандум. Одним з підсумків цього візиту є намір спільно працювати в розробці цієї технології. Згідно з меморандумом, ми спільно розроблятимемо технологію, ми домовилися про спільний пошук інвесторів для цього проекту. Він повинен бути комерційно успішним. Я сподіваюся, що ми зможемо створити спільний центр в Україні. Локація буде або в Києві, або в Дніпрі" – сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

  Він зазначив, що найближчим часом може бути створено RND-центр і дата-центр в Україні, який займатиметься не лише технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних технологій.

  Як повідомляв 5.UA, тестовий майданчик для надшвидкісного вакуумного потяга Hyperloop в Україні можуть запустити вже 2019 року.

  Попередній матеріал
  В Україні може подорожчати алкоголь
  Наступний матеріал
  У Європарламенті закликали світових лідерів утриматися від поїздки на ЧС-2018 у Росії

  Спільно з Nokia: Омелян планує впровадити цифрову інфраструктуру

  Переговори в Мінську: РФ не погодилася на жодну безпекову пропозицію України

  Які реформи треба реалізувати, аби ринок України став ще привабливішим для інвесторів – Міклош

  Зеркаль про блокування Угорщиною засідання комісії "Україна–НАТО": Розраховуємо на допомогу США

  "Росія – зупинися": на Донбасі спалили "Путіна"

  Зустріч відбулася: Порошенко закликав Ердогана посприяти звільненню українських заручників