відкриті джерела

Остаточно: у Дніпрі вибрали місце для тестового майданчика Hyperloop

Також вдалося домовитися з ДП "Конструкторське бюро "Південне" та Асоціацією Noosphere про надання п'яти лабораторій для тих українських команд, які залучать до проекту

Міністерство інфраструктури України та робоча група проекту HypeUA визначилися з місцем будівництва надшвидкісного потяга в м. Дніпро та планують розпочати розроблення технічної документації. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

"Провели друге засідання робочої групи HypeUA. Визначилися з місцем будівництва тестового майданчика. Всі зусилля зараз сконцентруємо на підготовці доброякісної наукової оцінки та технічної документації в тісній співпраці з Virgin Hyperloop One i DP World Cargospeed", – зазначив міністр.

За його повідомленням, також вдалося домовитися з ДП "Конструкторське бюро "Південне" та Асоціацією Noosphere про надання п'яти лабораторій для тих українських команд, які залучать до проекту.

"Наша короткострокова мета – спільно з Єврокомісією заснувати саме в Дніпрі Центр транспортних інновацій, які повинні мати не теоретичний, а суто практичний вимір імплементації. Безпілотні автомобілі, штучний розум, інтернет, "Гіперлуп". Майбутнє не так далеко, як хтось би намагався переконати", – наголосив урядовець.

Як повідомляв 5.UA, голова компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що найближчим часом планує провести тестування тунелю для швидкісного транспорту Hyperloop.

Попередній матеріал
У МВФ оприлюднили ключові реформи для зростання економіки України
Наступний матеріал
$125 млн допомоги: прес-конференція Курта Волкера у Слов'янську – відео

Пристрасті довкола "сталінського ампіра" в Дніпрі – що обурило мешканців Привокзальної площі

"Усе палало": на Дніпропетровщині медсестра замість ліків дала дівчинці мийний засіб

Глави МЗС країн Балтії: "Північний потік-2" – геополітичний проект Росії, а не комерційний

Розібрали до цеглинки: де і як навчаються учні Васильківської школи, що обвалилася в 2016-му

Офіційно: сім компаній із Нідерландів сприяли РФ у будівництві Керченського мосту

Біля Дніпра четвертий день не можуть загасити пожежу на сміттєзвалищі