www.facebook.com/MySimf

Офіційно: сім компаній із Нідерландів сприяли РФ у будівництві Керченського мосту

Такі дані адвокату з Амстердама Хелен овер де Лінден надала місцева прокуратура

У будівництві Керченського мосту Росії сприяли низка компаній із Нідерландів. Про таке повідомляє "Радіо Свобода", посилаючись на тамтешнього адвоката, експерта з санкцій проти Росії, Криму та Східної України Хелен овер де Лінден.

Як стало відомо, правоохоронні органи Нідерландів викрили на порушенні санкцій одразу кілька компаній.

"У прокуратурі мені офіційно підтвердили, що сім компаній з Нідерландів порушили режим санкцій, і дві з них, як ми знаємо, вже назвали (Dematec Equipment та Biljard Hydrauliek – ред.). Решта п'ять поки не розголошуються", – зазначила адвокат із Амстердаму.

За її словами, спершу в Dematec Equipment та Biljard Hydrauliek стверджували, що вони нічого не знали про використання їхніх матеріалів під час будівництва Керченського мосту.

"Вони вважали, що надали це в Росію й точно не в частину України, тобто приналежність берега нібито має значення. Вони дуже помилилися. Ситуація дуже схожа на те, що відбувалося з газовими турбінами Siemens, і розгляди триватимуть кілька років. Потрібно дуже ретельно перевіряти, кому саме продаєш обладнання", – прокоментувала Хелен овер де Лінден.

Водночас, вона додала: "У нас діють дуже суворі штрафи за порушення санкцій: їх забирають від обороту компанії, і це мільйони євро. До того ж, відповідальний за таке співробітництво може опинитися у в'язниці".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сім компаній з Нідерландів підозрюють у порушенні санкцій і сприянні РФ у будівництві Керченського мосту. Тоді йшлося про те, що компанії постачали обладнання для забивання паль мосту.

Довідково: раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив: будівництво РФ Керченського мосту дестабілізує ситуацію в Маріуполі і Бердянську, а Україна втратить десятки мільйонів.

Попередній матеріал
Санкції все ж таки діють: російський олігарх Дерипаска повернув орендовані літаки
Наступний матеріал
Прізвища відомо: Луценко розповів, хто надав Савченко зброю для запланованого теракту в Києві
Loading...