hyperloop-one.com

Маск провів перші випробування прототипу футуристичної транспортної системи Hyperloop – відео

У тунелі створюється ефект магнітної левітації

Компанія Hyperloop One провела перші успішні випробування прототипу транспортної системи Hyperloop. Про це повідомляє "Телеграф".

Hyperloop One – одна з нещодавно організованих компаній, що намагаються втілити в реальність ідею Ілона Маска футуристичної транспортної системи Hyperloop, успішно провела перші випробування повномасштабного прототипу системи. Під час випробувань експериментальна транспортна капсула-візок, що отримала назву Kitty Hawk, успішно розігналася і подолала дистанцію випробувальної ділянки системи Hyperloop, що знаходиться в пустелі Невада і спорудження якої було закінчено в березні 2017-го.

Під час випробувань капсула змогла розігнатися в трубі тунелю системи Hyperloop до швидкості 112 кілометрів на годину. Швидкість хоч і не рекордна, це вперше під час випробувань тестувалася спільна робота всіх систем, включаючи систему магнітної левітації, підвіску, двигун, систему створення вакууму в тунелі та ін.

YouTube / Hyperloop One

Експериментальний візок перебував "в повітрі" протягом 5,3 секунд, утримуючись там за рахунок ефекту магнітної левітації. Двигун капсули розганяв її з прискоренням, що досягав 2g. Система відкачування повітря до моменту проведення випробувань знизила тиск в тунелі до 5 Паскаль, що відповідає щільності повітря при польоті на висоті близько 60 км і що робить сам випробувальний тунель четвертою за величиною вакуумною камерою в світі і найбільшою вакуумною камерою, яка знаходиться в розпорядженні приватної компанії.

Додамо, що під час проведення випробувань компанія Hyperloop One надала до уваги громадськості дослідний зразок пасажирської та вантажної капсули, яка, цілком імовірно, буде курсувати по тунелях реальної системи Hyperloop. Капсула зможе витримати всі навантаження, які будуть виникати при русі на високих швидкостях. Така капсула буде використовуватися на наступному етапі тестування системи, під час якого будуть зроблені спроби розігнати її до швидкості в 400 кілометрів на годину.

Попередній матеріал
Ворожі обстріли, солдатська каша й концерт: Як у прифронтовій Красногорівці святкували день міста – сюжет
Наступний матеріал
У сукнях та на підборах: модниці влаштували дівич-велопробіг центром Києва – відео
Loading...

Укртрансбезпека призупинить видачу дозволів для міжнародних перевезень

Tesla планує побудувати за 100 днів найбільшу у світі батарею

На одній із вулиць Києва обмежать рух транспорту

На Луганщині з'їхав з траси і перекинувся мікроавтобус: серед постраждалих є діти

На трасі Київ–Одеса через ремонтні роботи утворився затор

Tesla вироблятиме електромобілі в Шанхаї, аби знизити собівартість авто