Ігор Гоменюк з сім'єю
Ігор Гоменюк з сім'єю Facebook

Убивство українського заробітчанина в Португалії намагалися приховати місцеві чиновники – розслідування

  Читайте по-русски
  За підозрою у вбивстві затримали трьох інспекторів Служби у справах іноземців та кордонів в аеропорту Лісабона

  У справі щодо загибелі у Португалії українця Ігоря Гоменюка місцева прокуратура пред'явила звинувачення у вбивстві трьом інспекторам Служби у справах іноземців та кордонів в аеропорту Лісабона. Про це пише видання "Ґрати".

  За даними слідства, чоловіка не мали права затримувати та ізолювати в кімнаті аеропорту, оскільки українцям не потрібні візи, щоб потрапити в країну.

  Також Генеральна інспекція внутрішньої адміністрації стверджує, що інші співробітники Служби спробували приховати вбивство.

  Як стало відомо, за підозрою у вбивстві затримали трьох інспекторів Служби у справах іноземців та кордонів. Суд відправив їх під домашній арешт із зобов'язанням носити електронний браслет. Також повідомляється, що всім трьом підозрюваним висунули звинувачення в співучасті у вбивстві, а двох з них, крім того, звинувачують у володінні не передбаченою законом зброєю.

  Прокуратура Португалії ініціювала перевірку причетності до інциденту інших осіб, заявивши при цьому, що сумнівається в компетентності і законності дій служби безпеки аеропорту та міграційних офіцерів.

  Як відомо, трудовий мігрант із Львівської області, 40-річний Ігор Гоменюк, прибув до Лісабона рейсом з Туреччини 10 березня 2020 року. Прикордонники відмовили йому у в'їзді – нібито через те, що в нього не було трудової візи. Перед депортацією Гоменюка помістили в центр попереднього утримання, де він помер через два дні.

  Нагадаємо, що у період з січня до вересня цьогоріч заробітчани перевели в Україну майже $8,5 млрд. Найбільше було переведено зі США, Італії, Ізраїлю, РФ та Німеччини.

  Попередній матеріал
  У Грузії чоловік з гранатою захопив 9 заручників – МВС
  Наступний матеріал
  Держстат назвав причини смертей в Україні від початку року
  Loading...

  Заробітчани переказали в Україну майже $8,5 мільярдів – звідки найбільше

  Сотні заробітчан чекають майже добу, щоб перетнути польський кордон – включення

  Виїзд сезонних робітників з України за кордон: брифінг Вадима Пристайка – відео

  Росія виходить із моди: названо основні тренди трудової міграції українців

  Польща готується оновити міграційну політику – на чому планують зосередити увагу

  Кожен другий українець отримує відмову у візі до США