Прес-центр АТО

У разі дотримання перемир'я сили ЗСУ і ОРДЛО будуть розведені на трьох напрямках в зоні АТО протягом 13 днів – Лисенко

Протягом 13 днів сили ЗСУ і ОРДЛО будуть розведені в 3-х ділянках в зоні АТО при дотриманні режиму припинення вогню

Підрозділи й техніка ЗСУ і представників ОРДЛО протягом найближчих 13 днів будуть розведені від лінії зіткнення на Донбасі на трьох ділянках, визначених рамковою угодою, укладеною Тристоронньої контактною групою щодо врегулювання ситуації в регіоні в Мінську в середу. Про це сьогодні на брифінгу заявив речник  Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

"Вчора українські переговорники досягли нових домовленостей у рамках Трьохсторонньої контактної групи у Мінську. За повідомленням представників України, протягом наступних 13 днів буде здійснено розведення сил в районі Станиці Луганської, Золотого і Петровського, щоб унеможливити обстріли зі стрілецької зброї. Також мають виконуватися усі попередні домовленості, зокрема щодо повного і сталого перемир'я? і відведення важкого озброєння, включно з артилерією та мінометами", - сказав він.

Зі слів Лисенкоа, у разі дотримання перемир'я з боку бойовиків, що забезпечуються Росією, кількість точок на лінії зіткнення із розведеними силами може бути розширена. "За іншими коментарями щодо цих домовленостей прошу звертатися до представників України у контактній групі", - зауважив речник Міноборони.

Раніше представник України з питань безпеки Євген Марчук розповів, що відведення військ на Донбасі повинне розпочатися на цьому тижні.

Попередній матеріал
Житло винятково для переселенців спричинить соціальний вибух серед громадян – Тука
Наступний матеріал
Австрія офіційно відповіла на закиди щодо створення "представництва ЛНР" та ноту протесту України

Горбач: Угода про відведення військ на трьох напрямках в зоні АТО – наслідок візиту в Україну очільників МЗС Німеччини та Франції

У Мінську підписали рамкове рішення про розведення сил на трьох ділянках по лінії зіткнення – Оліфер

ЄС обіцяє підтримувати "усі зацікавлені сторони" для реалізації Мінських угод

Жодних кроків від України, доки Росія не почне виконувати Мінські угоди – Порошенко