YouTube

Австрія офіційно відповіла на закиди щодо створення "представництва ЛНР" та ноту протесту України

  У Відні повністю підтримують суверенітет та територіальну цілісність України

  Австрія офіційно відповіла на ноту українського посольства щодо відкриття у Відні "представництва ЛНР". У Відні заявили, що не визнають таку "республіки". Крім того, анонсований "представник організації" в Австрії заявив, що не давав своєї згоди її представляти. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  За словами посла України у Відні Олександра Щерби, "представник ЛНР" Альфред Альмедер відмовився від цієї "почесної функції", про що він повідомив українське посольство письмово.

  "Представник" сказав, що возити гуманітарку на Донбас - це ще б нічого, але бути представником він не підписувався. Ну і він, звичайно, був абсолютно не в курсі, що Луганськ – це Україна", – написав посол на своїй сторінці в мережі Facebook.

  Разом з тим, австрійське МЗС відповіло на ноту українського посольства і зазначило, що Австрійська Республіка підтримує суверенітет, політичну незалежність, єдність і територіальну цілісність України в рамках міжнародно визнаних кордонів.

  "Самопроголошену Луганську народну республіку Австрія не визнає як державу, і тому вона не може відкрити дипломатичного і/або консульського представництва в Австрії", – цитує відповідь МЗС Австрії газета Tiroler Tageszeitung.

  Нагадаємо, 9 вересня в Австрії запланували створити представництво "ЛНР". У відовідь посол України передав ноту протесту.

  Як повідомляв 5.ua, 1 вересня 2016 року терористи відкрили "представництво ДНР" у Чехії. 2 вересня МЗС України висловило протест та вручило ноту Посольству Чехії у зв'язку з реєстрацією у місті Острава чеськими органами влади так званого "Представницького центру ДНР". 

  Попередній матеріал
  У разі дотримання перемир'я сили ЗСУ і ОРДЛО будуть розведені на трьох напрямках в зоні АТО протягом 13 днів – Лисенко
  Наступний матеріал
  КМДА заборонила продаж алкоголю в нічний час

  В Австрії запланували створити представництво "ЛНР", посол України передав ноту протесту

  Реакція та дії Чехії на появу представництва "ДНР"

  Прем'єр Чехії розповів, що у країні робитимуть із так званим "представництвом ДНР"

  МЗС Чехії гостро відреагувало на відкриття "Представницького центру ДНР", планується позов до суду