КМДА заборонила продаж алкоголю в нічний час

  Депутати Київради заборонили продавати алкоголь вночі та вранці у всіх магазинах

  У четвер, 22 вересня, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати ввели заборону на реалізацію суб'єктами господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю, алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Києва з 23:00 до 10:00. Про це інформує прес-служба Київради.

  Зазначається, що відповідне рішення підтримали 86 депутатів Київради.

  Як зазначив депутат Київради Владислав Михайленко, що подав відповідний законопроект до розгляду, "переваги від обмеження продажу алкоголю в магазинах з 23:00 до 10:00 для столиці очевидні. Зокрема, це сприятиме впровадженню соціально орієнтованої та дружньої концепції розвитку міста, зниженню рівня дитячого п’янства та зменшення криміногенної ситуації в столиці".

  Він наголосив: "Кияни варті того, щоби жити у спокійному, цивілізованому, європейському місті”.

  Як повідомляється, у такий спосіб депутати намагаються зменшити обсяги споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива. Це сприятиме зростанню позитивного впливу на суспільство, зокрема знизить рівень злочинності та смертності, збільшить тривалість життя населення, забезпечить гідне ставлення до здоров'я людини, як до найвищої соціальної цінності.

  Нагадаємо, КМДА підготувала проект рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у магазинах і торгових мережах після 23 години ще у квітні цьогоріч.

  Попередній матеріал
  Австрія офіційно відповіла на закиди щодо створення "представництва ЛНР" та ноту протесту України
  Наступний матеріал
  Засідання Верховної Ради України - завершено

  Мінфін хоче підвищити ціни на алкоголь

  Київрада хоче заборонити продаж алкоголю в столиці у нічний час

  Визначено, яка кількість української молоді вживала алкоголь – соцопитування

  Антимонопольний комітет повернув алкоголь в МАФи