Визначено, яка кількість української молоді вживала алкоголь – соцопитування

  Хоча цей показник є високим, але він є найменшим за 20 років проведення досліджень

  Сьогодні, 20 вересня, відбулося представлення результатів соціологічного опитування "Куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин серед підлітків, які навчаються: поширення й тенденції в Україні", проведеного ГО "Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка" у 2015 році в рамках міжнародного проекту "Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин", передає "УНІАН".

  "Дослідження показало, що 83,4% учнів вживали будь-які напої хоча б один раз впродовж життя. У віці 15 років цей показник становить 78,4%, а у віці 16 та 17 років наближається до 85%. Хоча це високий показник, але у 2015 році він є найменшим за 20 років проведення досліджень. У 2007 році цей показник становив 91%, у 2011–88%", – повідомила голова правління ГО Ольга Балакирева, представляючи результати соцопитування.

  Також дослідження виявило, що кожен дванадцятий підліток вперше спробував викурити сигарету у віці 9 років або раніше. Щодня курять 12,2% учнівської молоді. Повідомляється, що 11,3% підлітків хоча б один раз у житті вживали наркотики. Залежність від азартних ігор зафіксована у 4,3% підлітків, 1,1% мають проблематичну залежність. 

  Опитування проведено за підтримки ЮНІСЕФ в 449 навчальних закладах серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, 1 та 2 курсів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (на базі 9-річної освіти). Всього у дослідженні взяли участь 6674 респонденти.

  Нагадаємо, ВРУ у першому читанні проголосувала за скасування ліцензії на експорт алкоголю та тютюну.

  Попередній матеріал
  В МВС назвали можливі причини вбивства Жиліна
  Наступний матеріал
  Запорізька облрада визнала Росію агресором

  Клінтон випереджає Трампа на 7% – опитування

  Чверть росіян зізналися, що готові продати свій голос на виборах – опитування

  Якби референдум про незалежність України відбувався сьогодні, його б підтримали 87% громадян – опитування

  Опитування: у випадку референдуму українці підтримали б вступ до НАТО