news.liga.net

Запорізька облрада визнала Росію агресором

  Водночас облраді не вдалося прийняти рішення про заборону гастролей артистам, які відкрито підтримують агресію РФ,

  У вівторок, 20 вересня, на третьому пленарному засіданні сьомої позачергової сесії Запорізької обласної ради було прийнято рішення про визнання Росії державою-агресором, а так званих "ДНР" і "ЛНР" – терористичними організаціями. Про це повідомляє Укрінформ. 

  Звернення до Президента України, до Кабінету Міністрів і Верховної Ради "щодо відновлення справедливості і визнання добровольців АТО учасниками бойових дій" було прийнято 45 голосами "за"; один із зареєстрованих у залі депутатів не голосував. 

  За інформацією видання, щодо заяви депутатів Запорізької обларади про підтримку звернення Верховної Ради України від 27.01.2015 р в ООН та інші міжнародні інститути про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих "ДНР" і "ЛНР" – терористичними організаціями, на його прийняття за основу та в цілому депутатам знадобилося кілька спроб. Але, врешті-решт, рішення було прийнято 43 голосами "за"; три депутата від "Нашого краю" утрималися. 

  У той же час облраді не вдалося прийняти рішення про заборону гастролей артистам, які відкрито підтримують агресію РФ, окупацію Криму і не визнають фейкові "народні республіки" Донбасу терористами. На підтримку цього питання не вистачило голосів: "за" проголосував 31 депутат з 35. 

  Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року одеські депутати визнали Росію агресором

  Попередній матеріал
  Визначено, яка кількість української молоді вживала алкоголь – соцопитування
  Наступний матеріал
  "Це була людина, що заслуговує честі": у Житомирі прощались з заступником командира 95-ї бригади

  Харківська міськрада нарешті визнала Росію агресором

  Активісти у Дніпропетровську вимагають від облради визнати Росію агресором

  Чернігівська облрада визнала Росію агресором

  Ялта визнала Росію агресором

  Артемівська міськрада визнала Росію агресором

  5 канал - трансляція наживо