oda.odessa.gov.ua

Одеські депутати визнали Росію агресором

Учасники IV сесії Одеської міськради VII скликання ухвалили "Меморандум про позицію депутатів міськради щодо окупації Криму, бойових дій на ході України та інших посягань на територіальну цілісність України"

Про це повідомляє "Укрінформ". Пропозицію розглянути це питання вніс сьогодні до порядку денного член депутатської фракції партії "Довіряй ділам" Денис Балух.

Головуючий на сесії Геннадій Труханов поставив питання на голосування - підтримали меморандум 45 депутатів із 63 присутніх на сесії.

У кулуарах сесії депутат Гайдай акцентував, що "документ передбачає визнання дій РФ агресією, згідно з нормами міжнародного права: агресивна зовнішня політика Російської Федерації загрожує повним припиненням економічних і культурних зв'язків між державами. Одеса проти будь-яких зазіхань на територіальну цілісність України".

Під стіни мерії зранку 3 лютого прибули близько 100 активістів, що тримали в руках гасла "Російська Федерація - країна-агресор", "Путін - фашист", "Депутати, досить ганьбити Одесу!", "Труханова - в мери Кремля", "Одеса - це Україна" тощо. Міська влада виставила проти учасників акції кордони бійців внутрішніх військ, два автозаки, охоронці мерії були також у сесійній залі.

Нагадаємо, у грудні 2015 року в Одесі активісти вимагають визнати Росію країною-агресором.

Попередній матеріал
Україна не відгороджуватиметься муром від окупованих територій – Порошенко
Наступний матеріал
Штат Каліфорнія позивається проти газової компанії через виток метану
Теги:
Loading...

В Одесі активісти вимагають визнати Росію країною-агресором

Одеські депутати не захотіли визнати Росію агресором

Харківського депутата-комуніста облили зеленкою за заклик не визнавати РФ агресором

Харківська міськрада нарешті визнала Росію агресором