depo.ua

ВР у першому читанні проголосувала за скасування ліцензії на експорт алкоголю та тютюну

  У затвердженому законопроекті передбачаються, зокрема, фінансові санкції за неподання підприємцями звітів у цій сфері

  Верховна Рада України затвердила у першому читанні законопроект про скасування ліцензування експорту та імпорту етилового, коньячного і плодового спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та фінансові санкції за неподання підприємцями звітів у цій сфері, повідомляє агентство УНІАН.

  "Ліцензія коштує 780 гривень. Надходження від неї в бюджет менші, ніж витрати на її адміністрування. Це говорить про те, що це потенційно корупційний інструмент. Пропозиція – прибрати штучні бар'єри", – зазначив під час презентації законопроекту Віктор Галасюк, голова комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва.

  Як стверджує депутат Сергій Соболєв, прийняття цього законопроекту є загрозою для спиртової галузі. "Це фактично початок повного знищення української спиртової галузі. Це підготовка до продажу "Укрспирту", –наголосив він.

  У свою чергу, присутній у залі парламенту заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов наголосив, що документ не відноситься до продажу "Укрспирту": "Мова йде про ліцензії в розмірі 780 гривень, які я підписую вже півтора року... Це абсолютно безглузда бюрократична процедура, якою в Мінекономрозвитку зайняті п'ять осіб"

  Як повідомляв 5.ua, Міністерство фінансів України запропонував підвищити мінімальні ціни на алкоголь до середнього рівня, який сьогодні склався на ринку.

  Попередній матеріал
  Міжнародні організації не надсилатимуть спостерігачів на вибори Держдуми в Криму – дипломат
  Наступний матеріал
  Уряд створив робочу групу з питань перепису населення

  Верховна Рада голосуватиме за люстрацію суддів Конституцйного Суду та нардепів

  Верховна Рада скасувала податок на пенсії

  Верховна Рада звільнила майже 200 суддів-зрадників

  Чорновіл: Осінній політичний сезон у парламенті має бути спокійним